"אני מתרגשת לשתף אתכם ביצירה הצנועה שלי, אחרי המון שנים של כתיבה למגירה סוף סוף אחד מהשירים שלי רואה אור". זו ההקדשה המלווה את הסינגל הראשון והטרי של אופק כהן בת ה-19 מגדרה. אם עדיין לא שמעתם עליה, אתם כנראה לא היחידים. זו פעם ראשונה שכהן מעזה להגשים חלום ולשלוח לאוויר העולם (וליוטיוב) שיר שכתבה למגירה.

אופק כהן. שומרת גם שירים על דובים ואריות | צילום: לביא ברוך פנחסוב

רגע לפני שהיא מתגייסת לחיל החינוך ומחליפה את התווים בפקודות ומדי חאקי, היא מנצלת את הזמן כדי לעשות משהו שהיא אוהבת מכל הלב. "אני כותבת ומלחינה מאז שאני זוכרת את עצמי", היא אומרת. "אני עדיין שומרת שירים שכתבתי בכיתה א' על דובים ואריות. הכתיבה היא מקום המפלט שלי, אני מוצאת בה שקט ושלווה".

ההחלטה להוציא סינגל ראשון לוותה בהתחבטויות. "בחודשים האחרונים התחלתי לשתף אנשים בחומרים שאני כותבת, והגעתי למסקנה שגם להם מגיע לראות אור. בהתחלה פתחתי עמוד כתיבה באינסטגרם, לשם אני מעלה מספר פעמים בשבוע טקסטים שאני מחברת (offek_cohen_writing)  ולאחרונה החלטתי שאני רוצה להפיץ גם את השירים שלי".

לסינגל הראשון בחרה בשיר שכתבה והלחינה בעצמה בחצי שנה האחרונה. "שיר שמאוד נוגע לליבי ומשמעותי בעייני. נפגשתי עם ידיד טוב, נועם קרני, גם הוא מרחובות, והתחלנו להחיות אותו במנגינה. כשכבר היה לי ברור שאני הולכת להוציא אותו כסינגל נפגשתי עם המפיק המוזיקלי, יואל רובינשטיין, וזה התגלגל קדימה". 

אופק כהן.  תמיד כותבת ומלחינה | צילום: לביא ברוך פנחסוב

הקליפ לשיר צולם אף הוא בנוף רחובותי, בין היתר תוכלו להבחין בו בגשר הרכבת. "אני הכי שמחה בעולם לעשות את מה שאני אוהבת, זה נהדר וזו הזדמנות מעולה לבטא את היכולות שלי", מסכמת כהן, ולכם נותר רק להאזין לשיר ולזכור איפה שמעתם אותה בפעם הראשונה:

(מילים ולחן: אופק כהן, עיבוד:נעם קרני ויואל רובינשטיין, הפקה מוזיקלית:יואל רובינשטיין, קליפ: בימוי- אופק כהן ולביא פינחסוב צילום- לביא פינחסוב עריכה- נעם קרני)