ברחובות ילמדו גם בחופשה | המחשה: אבי מועלם

בהמשך להחלטת משרד החינוך על קיצור ימי החופשה בבתי הספר היסודיים, תפעיל החברה העירונית בכל בתי הספר בעיר את "בית הספר של החגים" לתלמידי כיתות א'-ג'.

להחלטה קדם חשש כי אנשי חינוך רבים יסרבו לעבוד במהלך החופשה, גם תמורת תשלום נוסף. עם זאת, לאחר מאמצים שהשקיעה העירייה הוחלט כי "בית הספר של החגים" יפעל כבר מחג פסח הקרוב.

"עיריית רחובות והחברה העירונית מגישות את השירות הזה להורים, למרות כל הקשיים וההתראה הקצרה", אמר ראש העירייה רחמים מלול. "לנגד עינינו עמד הצורך לתת מענה הולם לתושבים, אשר ביקשו שנקיים את הפרויקט כבר בחג הזה".

"חרף הקשיים, הצלחנו במשימה של פתיחת בתי הספר של החגים על ידי החברה העירונית, אשר ממשיכה לתת שירות איכותי ומקצועי לתושבי העיר", הוסיף מנכ"ל העירייה דורון מילברג. "החברה פועלת עדיין לגיוס כוח אדם נוסף לתכנית כדי לאפשר פתיחה של כיתות נוספות ככל שניתן".

 החברה העירונית רחובות תפעיל במהלך חג הפסח את בית הספר של החגים "ניצני אביב" שיעמוד לרשות הורי תלמידי כיתות א' עד ג' במשך חמישה ימים, בכל בתי הספר היסודיים בעיר, לרבות בתי הספר "יבניאלי" ו"הדרים", אשר בשגרה מופעלים על ידי רשת חוויות.

בית הספר של החגים יופעל השנה לאחר החלטה של משרד החינוך לקצר את החופשות על מנת להקל על ההורים. הוא יפעל בין התאריכים 22 עד 28 במרס (בימים חמישי עד רביעי, לא כולל יום שישי) בין השעות 07:30 עד 13:00העלות היא 30 שקלים ליום, וסך הכל 150 שקלים לכל התכנית.  

ההרשמה לבית הספר של החגים תיפתח באתר החברה העירונית ותימשך עד ה-15.3. לא תתאפשר הרשמה מעבר לתאריך זה. פרטים נוספים והרשמה באתר החברה העירונית רחובות: www.ironit-rehovot.co.il