בשעה טובה: 400 תלמידי בית הספר היסודי "סיני" ברחובות זכו להיכנס הבוקר (ו') למשכן החדש של בית הספר בשכונת אפרים.

לפני כן, בית הספר סיני שכן במבנה ישן. לאורך תקופה ארוכה נלחמו המנהל, עימנואל סברי, ראש העירייה רחמים מלול ומחזיק תיק החינוך זוהר בלום כדי להביא תקצוב מתאים ואשורים ממשרד החינוך להריסת המבנה הישן ובניית המבנה החדש- ובסופו של דבר המאבק השתלם.

היום, בתום שנתיים של בנייה, נחנך המבנה החדש בטקס מרגש בהשתתפות בכירי העירייה, התלמידים, ההורים והצוות.

הילדים הנרגשים בטקס | צילום: דוברות העירייה

ראש העיר רחמים מלול וסגנו זוהר בלום כובדו בקביעת מזוזה ובגזירת הסרט. באירוע נכחה שרה והב, מנהלת מחלקת החינוך היסודי, והורי תלמידים. ההתרגשות הגדולה של הילדים ניכרה במהלך הטקס .

ראש העירייה רחמים מלול הודה לסגנו זוהר בלום, פנה לתלמידים ואמר כי "חשוב לנו שתתקדמו בהישגים החינוכיים והלימודיים והערכיים", והודיע למורים ולתלמידים כי בעירייה יעמדו לרשותם בכל מה שיצטרכו.

טקס גזירת הסרט | צילום: דוברות העירייה

המנהל עימנואל סברי הודה לחברה הרחובותית אפלייד מטריאלס, המאמצת את בית הספר מזה ארבע שנים, על השותפות שלה בבית הספר. עובדי החברה מתנדבים בחונכות קבועה על בסיס שבועי עם תלמידי בית הספר ויוזמים פעילויות בבית הספר. נציג החברה, ערד נבט, בירך ואמר: "נמשיך לחבק את בית הספר בעתיד, בשיתוף פעולה עם העירייה".

בסיום הטקס, המנהל עמנואל סברי הודה לראש העיר ולזוהר בלום, לשרה והב מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעירייה ולאפלייד מטריאלס , לצוות ולהורים.