הילדים שלומדים באשכול הגנים בשכונת רחובות החדשה הגיעו לעוד יום רגיל בגן, ואז הפתיעו אותם כמה אורחים בכירים: ראש העירייה רחמים מלול, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום, מנכ"ל העירייה דורון מילברג, מנהלת אגף החינוך ומנהלת מחלקת גני הילדים.

הביקור נפתח באשכול הגנים כליל החורש, תדהר, יערה ותפוז, בשכונת רחובות החדשה, אליהם הגיעו הבכירים כדי לשוחח עם הילדים ולהתרשם מפעילות הגנים בעיר.  

מתחברים עם ילדי הגן | צילום: באדיבות העירייה

בגן כליל החורש, הגננת לודמילה והילדים שיתפו את ראש העירייה בפרויקט הנוכחי שבו הם עוסקים במסגרת 70 שנה למדינת ישראל: "חוקרים את העבר, מוקירים את ההווה וחוזים את העתיד", על תולדות רחובות.

במסגרת הפרויקט ילדי הגן התחלקו לקבוצות וכל קבוצה בחרה נושא חקר- רחובות של פעם, רחובות עיר הפרדסים, רחובות המדע, רחובות התרבות ורחובות הספורט.

כחלק מהמפגש, לילדי הגן הייתה אפשרות לשאול שאלות את האורחים שהגיעו. אחד הילדים החליט לנצל את ההזדמנות כדי לצבור ידע, ושאל את ראש העירייה מלול: "מה עלי לעשות עכשיו כדי להיבחר לראש עיר בעתיד?".

זהר בלום, דורון מילברג ורחמים מלול עם ילדי הגן | צילום: באדיבות העירייה

לאחר מכן ביקרו ראש העיר וסגנו גם בגנים תדהר בהנהלת הגננת אילנית, בגן יערה של הגננת רויטל וגן תפוז של הגננת הילה.

ראש העיר רחמים מלול אמר על הביקור: "התרשמתי מאוד מהעשייה החינוכית בגני הילדים, מרמת התכנים הגבוהה יחד עם החינוך לערכים מהגיל הרך".

סגן ראש העיריה ומחזיק תיק החינוך זוהר בלום: "התרגשנו מאוד מהסיור בגני הילדים. פגשנו גננות וילדים לעילא ולעילא. אני חש גאווה גדולה כי אלה האנשים המחנכים את הדורות הבאים".