רוקדים ונהנים

אז מי ממאזיני רדיו 'קול השפלה' יחגוג עם הדי.ג'י מספר 1 בעולם ארמין ואן ביורן? בסוף החודש יגיע לישראל הדי.ג'יי ההולנדי להופעה אחת בישראל יחד עם אורחים ובניהם הדי.ג'יי הישראלי המצליח ויני ויצ'י. ואן ביורן זכה 5 פעמים במקום הראשון בדירוג הדיג'אים העולמי והוא גם יוצר עצמאי שמפיק להיטים כובשי מצעדים.

רדיו 'קול השפלה' המשדר בתדר 103.6FM, הוא הרדיו החינוכי - קהילתי של העיר רחובות. הוא הוקם בשיתוף קול ישראל, משרד החינוך, עיריית רחובות, תיכון דה שליט ומשרד התקשורת. והוא מנוהל כולו על ידי תלמידי מגמת התקשורת.

במסגרת זו משדר הרדיו, באופן בלעדי, כשנה, את תוכניתו של ואן ביורן, והקשר ההדוק נוצר בסמוך להגעתו הקודמת לישראל, כאשר תלמידי מגמת הרדיו יצרו קשר איתו ועם ההפקה ושכנעו אותם לשתף פעולה לאורך זמן עם התחנה הצעירה ברחובות.

לא עברה חצי שנה וואן ביורן מגיע שוב לישראל, הפעם לאירועי לילה לבן. גםהפעם 'קול השפלה' יחלק כרטיסים למאזינים ועד להופעה, התחנה תקיים פעילות שבה יוכלו המאזינים לזכות בכרטיסי כניסה למופע.

יוני לביא, מנהל מגמת התקשורת: "זאת הצלחה ענקית לתלמידי התקשורת בדה שליט שלומדים רדיו, להיות חלק מהמסיבה העולמית השבועית. התלמידים עברו תהליך חינוכי ממדרגה ראשונה, כחלק מתכנית הלימודים בתקשורת".

נועם חומש,אחד מבוגרי מגמת התקשורת שיזם את הקשר עם ארמין ואן ביורן: "למדנו שיווק ויחסי ציבור מעשי בשטח. יצרנו קשר עם גורמים בארץ ובחו"ל ותפרנו את החבילה הנכונה לשידור. די.ג'י ארמין הגיע סמוך לתחילת השידורים וזאת הייתה ההפתעה הגדולה. הודיעו לנו שקבלנו כרטיסים לחלוקה וההיענות הייתה גדולה. מאזינים מכל הארץ שלחו לנו מסרים וטלפנו לאולפן שניתן להם כרטיסים".

להשתתפות בהגרלת הכרטיסים, הכנסו לפייסבוק של התחנה או לאתר הבית שלהם ובכל מקרה כוונו את התחנה ברדיו ל-103.6 FM או באינטרנט ובסלולאר "קול השפלה".