מספר שיא של 250 שחיינים השתתפו בתחרות פתיחת השנה של מועדון השחייה מכבי וייסגל רחובותבתחרות השתתפו שחיינים מחוגי שיפור הסגנון של המועדון, ומנבחרות השחייה 'כוכב', 'תמנון', 'כסיף' ו'דג חרב'.

וייסגל רחובות. פותחים שנה בשחייה | צילום: באדיבות מועדון וייסגל רחובות

ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, נכח בטקס הפתיחה, בירך על הפעילות הענפה של המועדון בענף השחייה, והבטיח להמשיך לתמוך במועדון ולקדם את פיתוח מרכז הספורט בוייסגל המשמש את המועדון

 התחרות נפתחה במקצה ראווה של השחיינים התחרותיים מהנבחרת הבוגרת והצעירה, חלקם הגדול מדליסטים באליפויות ישראל. בהמשך זינקו למים השחיינים הצעירים, הצעירים ביותר היו בני חמש בלבד, ועד לגילאי הנוער.

התחרויות כללו 25 מ' רג' חופשי, 25 מ' חזה, 25 מ' חתירה, 50 מ' גב, 50 מ' חזה ו-50 מ' חתירה. במשחי ה-25 מטר חולקו מדליות השתתפות ובמשחי ה-50 מטר חולקו מדליות למקומות 1-3

 בשנים האחרונות הביאו שחייני המועדון עשרות הישגים בענף. ביניהם מקום רביעי באליפות ישראל לגילאי 10-14. למעלה מ-350 שחיינים השתתפו בקורסי לימוד השחייה של האגודה בקיץ (מספר שיא במועדון), ורבים נוספים הצטרפו לחוגי השחייה השונים- מלימוד שחייה ועד לנבחרות תחרותיות.

פותחים שנת שחייה | צילום: באדיבות מועדון וייסגל רחובות

 "למרות מספר המשתתפים הגבוה בתחרות היא התנהלה בסדר מופתי הרבה בזכות צוות השחיינים, המדריכים והמאמנים שסייעו בהפקת התחרות ולהם נוקיר תודה" אמרו במועדון לאחר התחרות. 

 יו"ר ילנה שוקר הוסיפה תודות ואמרה: "המועדון לא מפסיק להתקדם בשנים האחרונות וצריך לברך את כל מי שהגיע לתחרות הראשונה של העונה".