אחים קרית משה. יניפו גביע? | תמונה באדיבות הקבוצה

   

מחר (ב'), יתקיים משחק הגמר של הליגה לעונת 2017/18 במרכז הספורט קנטור בג'סי כהן. 

ליגת ליב"י (ליגת ביתא בישראל) היא אחת הליגות המסקרנות, ערכית וחברתית בשנים האחרונות. בליגה משחקות כיום 14 קבוצות מחדרה בצפון ועד קרית גת בדרוםהליגה מונה כ-250 חברים ,ומטרתה להכשיר שחקנים לליגות מקצועיות. בסיס הליגה הינו מבני הקהילה האתיופית, שכן  כ-90% משחקני הליגה הינם מבני הקהילה. הליגה הוקמה כרשת חברתית, שחקני הקבוצות כל אחד בעירו עושים רבות ומתנדבים למען הקהילה.

האירוע שיפתח כבר ב-17:00 יכלול סיפורי עדות, מופעי ריקוד, וכמובן: משחק הגמר עצמו בין הקבוצה מרחובות לחולון

האחים מקריית משה ברחובות, אחת הקבוצות הוותיקות בליגה קיימת שמונה שנים והפסידה העונה משחק בודד ב-26 משחקי ליגה, וסיימה את העונה הסדירה במקום הראשון

בדרך לגמר גברה הקבוצה על קריית גת ועל אנדנ"ט רחובות בדרבי. "מקווים להניף גביע שלישי ברציפות" אמר מאמן הקבוצה, דסה דרבה לקראת המשחק.

החולונים מנגד, מגיעים למשחק אחרי עונה טובה כשבסיומה הגיעו למקום השלישי בעונה הסדירה עם 20 ניצחונות ושישה הפסדים, כאשר בדרך גברו על חפציבה, דורה נתניה ובגמר האזורי סיימה עם ידה על העליונה מול חדרה

"הקבוצה קיימת כבר שש שנים והיא מונה היום כ- 15 שחקנים, מטרת הקבוצה מעבר למשחק היא קודם כל להנחיל ערכים, אחריות לדעת לתת ולדעת הקרבה לקהילה מה היא", אומר מאמן הקבוצה, דורון ימלה.