הגיעו לחצי הגמר | צילום באדיבות מכבי רחובות כדורסל

       

מכבי רחובות ממשיכה בעונה נהדרת, והעפילה השבוע לחצי הגמר עם ניצחון גדול על רעננה

רחובות נהנתה מערב ענק של מרכוס רלפורד, שהפגיז והצטיין עם 30 נקודות. המשחק היה בשליטה של הקבוצה המקומית כבר מהפתיחה, כשלמעשה רעננה הובילה רק פעם אחת, ביתרון נקודה. הקבוצה של ברק פלג סבלה מערב חלש מחוץ לקשת, והרוטציה הקצרה שעמדה לרשותו של ברק פלג הקשתה על הקבוצה בסופו של דבר לבצע מהפך

קלעו לרחובות: מרכוס רלפורד 30 (7 רב'), אלונזו קולמן 15 (15 רב', 6 אס'), גור פורת 11, אליאב אוחנון 11, עודד שעשוע 10 (6 רב'). 

מחר (שישי), יתחיל הפלייאוף ורחובות תפגוש את קריית גת.

"אנחנו שמחים מאד שהצלחנו להעפיל לחצי הגמר, בסדרה לא פשוטה נגד קבוצה מצוינת ומאומנת שהיה לה סיבוב שני פנטסטי. מבחינתנו זה הישג ענק והמשך ישיר לעונה שלנו ואנחנו מאד מרוצים".

 כך אמר מאמן הקבוצה, אבנר יאור ל"מיינט רחובות" בתום ההעפלה המרגשת. אבנר גם נבחר למאמן העונה בלאומית, על הצלחתו השנה בקבוצה הצנועה של רחובות והגעתה למעמד חצי גמר הפלייאוף

על הצלחת מכבי רחובות בשנים האחרונות, אמר:"ההתקדמות שלנו היא יפה וטובה מעונה לעונה. כשלעצמה אפשר לומר שהקבוצה מצליחה בשנים האחרונות, כמובן שאנחנו, צוות הניהול והשחקנים, משתדלים לעשות הכל בשביל העיר, ננסה להעפיל לגמריש מולנו משוכה לא פשוטה בדמות קריית גת שנבנתה כל הדרך על מנת לחזור לליגה הראשונה, מכבדים אותם אך מאמינים בעצמנו". 

המאמן התייחס גם לקהל ואמר:"הקבוצה שלנו שמה דגש על חיבור לקהילה ולקהל, זה מתאפיין לאורך כל השנה בפעילויות שונות ומגוונות ואף הפעלה ברשתות החברתית ביחס למועדונים האחרים, עם דגש מאד גדול על זה. החיבור לקהילה בא לידי ביטוי, ולא בכדי הקהל תומך בנו שבוע אחרי שבוע וממלא את האולם בעיר, ומחובר לקבוצה". 

סדרות חצי הגמר יחלו מחר בסדרת הטוב מ-5 משחקים : 

הפועל באר שבע - הפועל ר"ג / גבעתיים 
מכבי קריית גת - מכבי רחובות