רצף ניצחונות |באדיבות טופז רחובות

     

קבוצת הנשים 'מכבי טופז רחובות' בכדורסל ממשיכה במסע הצלחות. במשחק שנערך בסוף השבוע האחרון ניצחה הקבוצה את אס"א ירושלים והתאוששה מהפסד כואב בסיבוב הקודם נגד מודיעין. עם הניצחון הזה רחובות שומרת על המקום השלישי בטבלה אחרי יבנה ובאר שבע. 

הקבוצה המקומית מקוה להמשיך את הנצחונות גם בשבוע הבא נגד פסגת זאב בחוץ למרות חוסר בשחקניות. 
במהלך המשחק נערך אירוע מרגש, שכבר הפך למסורת במשחקי הבית של 'מכבי טופז רחובות': היה טקס הענקת כדור חתום על ידי הבנות לאחד המצטיינים מקבוצת 'ספיישל אולימפיקס' של רחובות. 
במשחק נוסף שהתקיים בסוף השבוע, ניצחה קבוצת הילדות של רחובות בניצחון קשה וחשוב את גדרה. המשחק היה אגרסיבי מהרגע הראשון, והאופי הזה נשמר לאורך כל המשחק. רק לקראת סיום נפתח פער לטובת רחובות, והקבוצה המקומית ניצחה. רחובות נמצאת כעת במקום הראשון בטבלה, ויוצאת במחזור הבא לירושלים. 
משחקים נוספים של מחלקת הנשים: נערות א' ניצחו אליצור אשקלון, אחרי שהפסידו להן בסיבוב הקוד. הגומלין ברחובות הסתיים בניצחון משכנע ויפה לשחקניות של רחובות. למרות הניצחון האחרון נערות א' עדין מסובכות בתחתית הטבלה ומקוות לשפר את מיקומן עד סיום העונה. 
נערות ב' ניצחו את מכבי תל כביר במשחק זורם ומלא תנועה. כל השחקניות של רחובות קיבלו דקות משחק ותרמו. נערות ב' ממוקמות גם הן במקום השלישי. 
בסוף השבוע הקרוב יצאו קבוצות הנשים של רחובות למשחקי חוץ ומקוות להמשיך את מומנטום הנצחונות מהשבוע.