התחלה טובה למכבי טופז רחובות: קבוצת כדורסל הנשים של העיר ניצחה בשבוע שעבר את אשקלון בחוץ, והתחילה את הסיבוב השני ברגל ימין. 

אבל מה שהיה בסוף השבוע האחרון היה מוצלח אפילו יותר, כאשר רחובות הפתיעו את באר שבע וניצחו 58-61. לאורך היסטורית המשחקים בין הקבוצות, זו הפעם השנייה בלבד בה רחובות מצליחה לגבור על הקבוצה החזקה מבאר שבע.

במשחק האחרון זה היה ניצחון מרשים ומיוחד: כל שחקניות החילוף של רחובות עלו מהספסל ונתנו משחק חזק, כך שלבאר שבע לא הייתה הזדמנות לעקוף. 

מכבי טופז רחובות | צילום: באדיבות המועדון

המשחק כולו היה צמוד לכל אורכו עם יתרון שעובר מצד לצד, עד ש-20 שניות לסיום אינה בוטנקו קלעה שלשה (מתוך 3 ברבע האחרון) ולמעשה נתנה את האוויר לרחובות עד הסיום. כמו בכל מפגש בין שתי הקבוצות גם זה היה אגרסיבי מאוד, רועש ועם הרבה מתח על המגרש. 

את רחובות הגיעו לעודד קהל נהדר, וחלק גדול ממנו היו קבוצת "הספיישל אולימפיקס". כמיטב המסורת, בתחילת המשחק הוענק כדור עם חתימות הקבוצה לאחד מחברי הקבוצה שבאים לתמוך בכדורסל נשים. 

רז פינקו ונעמי לנגפורד קלעו 17 נקודות כל אחת. אינה בוטנקו  סיימה עם 19.

השבוע תפגוש רחובות בחוץ את גדרה, קבוצה מולה הפסידה בסיבוב הקודם.

גם הילדות של רחובות התחילו את הסיבוב השני, בניצחון על אס"א ירושלים. כמו כן, נערות ב' ניצחו את הקבוצה מרמלה, ונערות א' ניצחו את הפועל לכיש.