נבחרת מועדון הקראטה I.S.K.A בראשותם של סנסאי מיכאל וילצ'יק והמאמנים שחר מנג'ם ורפי סיטרוק, הפגינה יכולות גבוהות וחזרה מתחרות הקראטה של אליפות נהריה עם הישגים מכובדים: 2 מדליות זהב ו-2 מדליות ארד.  את העיר רחובות ייצג דביר יניב וחזר עם הישג משמעותי:  מדליית זהב.

מיכאל סנסאי והילד יניב | צילום: יח"צ

יניב עלה למקצה הקאטה (סדרת תנועות המדמות קרב צל מול יריב), בו התחרו 19 ספורטאים ולאחר ארבעה סיבובים זכה במקום הראשון. 

איציק עובדיה, מ"מ מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "כל הכבוד לזוכה ולמאמניו. ענפי הספורט ההישגיים ממשיכים לפרוח בעיר וניתן לראות זאת הן על ידי ההישגיים והן על ידי מספר הצעירים המצטרפים למסגרות הספורט".

סנסאי מיכאל וילצ'יק, מאמן קראטה בעל חגורה שחורה דן 5 בינלאומית, מוסמך על ידי התאחדות הקראטה היפנית, מספר: "הספורטאים הצעירים עובדים קשה מאד. אני גאה מאוד בחניכיי שחזרו עם הצלחות, כמובן מאחל לכל חניכי שנים רבות של התמדה והשקעה. אני מבקש להודות לעיריית רחובות ולמתנ"ס "תקוותינו" על השקעתם במועדון ובחניכים, ואני גאה בנבחרת המביאה כבוד רב לעיר רחובות". 

מהורי הספורטאים נמסר: "זכינו כי ילדינו מתחנכים ומתאמנים אצל סנסאי מיכאל וילצ'יק. סנסאי, מיכה וצוות המאמנים, עושים לילות כימים להביא את ילדינו למצוינות ערכית וספורטיבית, תוך מתן דגש לחינוך וערכים".