איציק עובדיה, שרק לפני שבוע החל את תפקידו כמאמן החדש של הפועל מרמורק, סיים את תפקידו בקבוצה. מאמנה המתפטר של מכבי יבנה עשוי להגיע במקומו. 

איציק עובדיה. צילום: הרצל יוסף

לפני כשבוע הכריזה קבוצת הפועל מרמורק על כניסתו לתפקיד של מאמן חדש-ישן, איציק עובדיה, שהחל את דרכו בקבוצה. כעת נראה שתקופת האימון שלו הייתה קצרה במיוחד.

המאמן קיבל הודעה כי לא יוכל לעמוד על הקווים בשל תפקידו כמנהל אגף הספורט בעיריית רחובות. שני התפקידים יוצרים ניגוד אינטרסים, ולכן אינו יכול לשמש במקביל גם כמאמן הפועל מרמורק הרחובותית. 

עובדיה בן ה-47 הנו דמות מוכרת בענף הכדורגל ואת קריירת האימון שלו פתח במרמורק בשנת 2000, אז היה מאמן ראשי במשך ארבע שנים. בהמשך אימן בעיקר במחלקות הנוער, בין היתר את קבוצת הנוער של מכבי תל אביב, הפועל רמת גן, עירוני בת ים, מ.ס אשדוד, הפועל רעננה, בני יהודה והפועל באר שבע.

עובדיה קיבל את הודעת המערכת, והפסיק לשמש כמאמן הקבוצה אחרי משחק אחד בלבד. משחק בו מרמורק, בלי שום קשר להחלטה, הפסידה 2-1 לנצרת עילית. בכך המשיכה את רצף אי הניצחונות שלה הנמשך מתחילת העונה הנוכחית.

מי יבוא במקום עובדיה?

כרגע נמצאות על השולחן מספר אפשריות, והן: חיים שאבו, נועם שוהם, בני בן זקן,  ומי שנראה כמועמד המוביל לתפקיד - אורי קרגולה, שהתפטר השבוע ממכבי יבנה, המשחקת בליגה א'.