העונה האחרונה נחשבת למוצלחת מבחינת ה'טייגרים', אחרי שבעונה הקודמת הם נשארו בליגה רק לאחר ששרדו במשחקי המבחן נגד הירידה וכעת חזרו לפלייאוף העליון לראשונה אחרי שנתיים.
המאמן עומרי מימון אמר השבוע: "הרגשות מעורבים. אם היו אומרים לנו לפני תחילת העונה שנעלה לפלייאוף, לחצי גמר גביע המדינה ולגמר גביע איגוד השופטים היינו מרוצים, אבל כשאתה מגיע לגשר אתה רוצה לעבור אותו".

מימון. חתום לשנתיים נוספות | צילום: קובי קואנקס

היו"ר עמי הרמן סיכם: "הייתה עונה טובה. זה יפה מאוד בתקציב הנמוך שלנו ועם זר אחד, שגם הוא בינוני. בשנתיים הקודמות נלחמנו בתחתית והשנה דורגנו כל הזמן בחלק העליון וסיימנו את הליגה הרגילה במקום החמישי. זה בהחלט מספק אותי. לרמת השרון יש תקציב הרבה יותר גדול מאשר לנו".


לקראת העונה הבאה אמור מימון (חתום לעוד שנתיים) להמשיך וכך גם מרבית שחקני הסגל. בנס ציונה מאמינים שגם ניבו לוי יישאר, למרות שהוא לא חתום לעונה נוספת. היחיד שאמור לעזוב הוא המקשר הימני הזר, אליס ממיטש, שאיכזב. במשחקים האחרונים מימון אף הציב את המרכז עמית כהן בעמדה של ממיטש (מקשר ימני).

נכון לעכשיו אמור להגיע רק זר אחד במקום ממיטש. בנס ציונה מקווים גם לקבל תמיכה מהעירייה בסכום של 200,000 שקל על מנת לבנות את הסגל. בהצבעה שנערכה באיגוד הכדוריד תמכה הקבוצה בהצעה לאפשר החתמת שלושה זרים בכל מועדון. הרמן: "מצידי שיאפשרו להחתים גם ארבע זרים, כך יתפנו יותר ישראלים טובים".