לא קל להיות על הקווים של הפועל מרמורק העונה. בסוף השבוע רשמה הקבוצה הפסד נוסף. הפעם 3-0 להפועל רמת השרון במסגרת המחזור ה-9 בליגה הלאומית בכדורגל.

 אלדד שביט | צילום: אלעד גרשגורן

האדומים אומנם מציגים כדורגל חיובי במשחקים האחרונים, ושמטו לא פעם ניצחונות במחצית השנייה אך נכון לעכשיו לא מצליחים לרשום ניצחון ליגה ראשון העונה

החניכים של אלדד שביט סיימו חמישה משחקים העונה בתיקו, אבל חיפשו בסוף השבוע ניצחון ראשון מול רמת השרון. קבוצה שגם היא, בטרם המשחק עם מרמורק, לא רשמה ניצחון העונה.

 רמת השרון הגיעה למשחק במומנטום רע לאחר שלושה הפסדים רצופים, אבל זה לא הפריע להם לרשום את ניצחונם הראשון העונה בליגה. מוטי מלכה כבש את הראשון, יניב מזרחי הכפיל בתוך המחצית הראשונה ועמית מגוז נעץ את המסמר השלישי ברשת של מרמורק.

בעקבות ההפסד, ממשיכה הקבוצה המקומית להסתבך עמוק במאבקי התחתית. "אני מבין את הקהל ואת המחאה שלו", אמר שביט לאחר ההפסד. "חטפנו נוקאאוט. קשה היה לחזות ולצפות שאחרי היכולת המשופרת שהצגנו בשבועיים האחרונים, נגיע לרמת השרון ונחטוף מהלומה שכזאת".

על פתיחת העונה הרעה הוא אומר: "ציפיתי לפתיחת עונה אחרת, למרות שהמטרה הברורה והמובהקת שהציבו בפני הייתה הישארות בליגה. היה חשש גדול שלא נצליח לבנות קבוצה ברמה של הליגה, בגלל התקציב המינימאלי".

מה יהיה לדעתך בעתיד?

"אני לא חושב שאנחנו לא ברמה של הליגה ואני סבור שאפשר לצאת מזה"

 יש לך מסר לאוהדים?

"הקהל של מרמורק שהוא בעיני מדהים ויצא דופן בכדורגל הישראלי, גילה תמיכה וסבלנות מוגברת וצר לי על המצב הנכחי, אבל אין לי ספק שנשפר את יכולתנו ומצבנו ונסב להם אושר וגאווה כי זה מה שמגיע להם".

 במחזור הבא תצא הקבוצה למשחק בית מול הפועל אשקלון, ואולי שם תבוא הישועה. 

מכבי שעריים | צילום עוז מועלם

הקבוצה הביתית השנייה של רחובות, מכבי שעריים, זכתה בסוף השבוע דווקא לניצחון. הקבוצה ממשיכה את מסעה בליגה א' דרום, ורשמה ניצחון חשוב 0-1 על הפועל מחנה יהודה.

 בתום המחזור השישי, ובעקבות הניצחון, מדורגת שעריים במקום ה-8 בטבלה, ולא רחוקה מחבורת הצמרת בליגה צפופה למדי העונה.