שימו לב חובבי הקניות, מתחם עופר 'בילו סנטר' מתחדש וחנויות מתרחבות. בין השאר צפויה פתיחה מחדש של חנויות 'אדידס', 'תמנון' ו'קסטרו' שעברו הרחבה ושיפוץ. והפתעה: חנות חדשה של מוצרי בית במחיר התחלתי של עשרה שקלים. 

מתחם בילו | צילום: עמית גרין הלד

מתחם בילו סנטר נחשב לאחד האאוטלטים המובילים בישראל. הוא כולל רשתות רבות, ביניהן חנות 'מקס סטוק' הפופולארית, שכעת קם לה מתחרה פוטנציאלי: חנות חדשה של הרשת הסינית XIMIVOGE, למוצרי צריכה שנפתחה בקומה השנייה של המתחם ומשתרעת על פני 150 מ"ר.

הרשת באה לענות על הטרנד הצובר תאוצה של מבחר גדול של מוצרים אטרקטיביים החל מ- 10 שקלים. בין המוצרים בחנות: כלי בית, טקסטיל, פנאי, ספורט וטיולים, תכשיטים, מוצרי חזרה לבית ספר, אחסון, משחקים מוצרי אמבטיה ועוד.

חנויות נוספות במתחם שהורחבו וייפתחו מחדש:

'אדידס אאוטלט', מותג הספורט הנחשב לאחד המובילים בעולם, פותח מחדש את חנותו במתחם, לאחר שהחנות עברה שיפוץ ושטחה הוגדל ל- 1000 מ"ר. החנות נמצאת בקומה העליונה במתחם. מגוון הדגמים יגדל משמעותית

בילו סנטר | צילום אביגיל קדם

חנות רשת האופנה 'תמנון' עוברת שיפוץ מסיבי ושטחה יוגדל משמעותית- ל-1000 מ"ר. כעת, מודיעים בחנות, ניתן יהיה למצוא ממגוון רחב יותר של פריטים לנשים, גברים וילדים.

'קסטרו' אאוטלט, חנות מותג האופנה המוכר, מרחיב את חנותו במתחם ומגדיל את שטחו ל-500  מ"ר. החנות תכלול בגדי נשים גברים ולראשונה גם ילדים.

"אני שמח על הבעת האמון של הרשתות המובילות במתחם בילו סנטר, שמרחיבות את חנויותיהן באופן משמעותי ומוסיפות עוד פריטים לחנויות להנאת קהל לקוחותינו שכעת יהנה ממבחר גדול עוד יותר", אומר מנחם מעודי מנכ"ל מתחם עופר בילו סנטר, ומוסיף: "המטרה שלנו היא להמשיך ולשדרג את חווית הקנייה במתחם, אנו רוצים לתת מענה כמה שיותר רחב ללקוחותינו ולהיות מרכז בילוי וקניות ברמה הגבוה ביותר ובמחירים נגישים לכל כיס".