שלושה מתחמי קניות גדולים באזור רחובות הכריזו השבוע על פתיחת עונת החורף במבצעי חילופי עונות. רגע לפני שמוציאים את כרטיס האשראי, יצאנו לבדוק מה הם מציעים. 

מתחם בילו סנטר | צילום: עמית גרין -הלד

במתחם בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר, פתחו בקמפיין "פותחים עונה במחירי סוף עונה". כידוע מתחם בילו סנטר, הצמוד לרחובות וממוקם בשטחה של קריית עקרון, מורכב מעשרות חנויות עודפים, בשטח פתוח שרוב עסקיו פתוחים גם בשבת. 

לרגל פתיחת העונה מודיעים בהנהלת המתחם שלמעלה מ-30 רשתות שיווק והמותגים מתחומי האופנה, הנעלה וטקסטיל, יציעו פריטים מקולקציית סתיו-חורף החדשה במחיר של עד 99 שקלים לפריט. 

יתרון - מתחם העודפים 'בילו סנטר' ידוע כמקום שבו המחירים לרוב אטרקטיביים, מאחר ומדובר במוצרי אאוטלט, והמבצעים כעת כוללים גם את הקולקצייה החדשה.

חיסרון - עלול לתפוס אתכם גשם באמצע השופינג כי המתחם אינו מקורה. 

בקניון רחובות הממוקם במרכז העיר, הודיעו על פתיחת יריד עודפים, שיימשך שבוע ימים. החל מיום ראשון  ה-21.10.2018 עד מוצ"ש ה  27.10.2018.

קניון עופר רחובות | צילום: שי ווליץ

במסגרת יריד העודפים יציעו רשתות השיווק והמותגים המובילים את עודפי סתיו חורף 2017. עוד נמסר מהקניון שמבחר פריטים מהעונה הנוכחית יימכרו בהנחות של עד 70%. 

יריד העודפים יכלול רשתות מובילות, לצד חנויות פרטיות, מתחומי האופנה, הנעלה, עיצוב הבית, פנאי (ספרים וצעצועים), טקסטיל ואקססורייז. 

גם בקניון עופר 'קניותר נס ציונה' הודיעו על פתיחת יריד עודפים למשך שבוע ימים. הקניון נמצא ברחוב האירוסים שבמרכז העיר, והיריד יתקיים החל מיום ראשון ה- 21.10.2018 עד מוצ"ש ה -27.10.2018. בקניותר יוצעו למכירה עודפי סתיו חורף 2017, ומבחר פריטים מהעונה הנוכחית בהנחות של עד 70%. 

יתרון - מיקום הקניונים במרכזי הערים נוח להגעה, ומזג האוויר בחוץ לא אמור להשפיע על חווית הקנייה. 

חיסרון - רוב המוצרים בירידים מורכבים מפריטי העונה הקודמת. פחות מתאים למי שמעדיפ/ה להתלבש לפי הטרנד האחרון.