לאחר חודשים ארוכים של המתנה, החל בימים האחרונים קמפיין השיווק של 244 דירות בגדרה, שאותן יכולים לרכוש מי שזכו בעבר בהגרלה המיוחדת של משרדי האוצר והבינוי והשיכון ביישוב. מי שלא נמנה על הזוכים ישמח לגלות שבמקום צפוייה גם בנייה נרחבת של 16 מגדלי מגורים ובתים צמודי קרקע. 

צילום: shutterstock

מדובר במתחם מגורים באיזור הדרום־מזרחי של המועצה, שעליו החלה כבר לפני למעלה משנה בנייה של כמה שכונות מגורים חדשות במסגרת תנופת ההתחדשות וההרחבה במקום.

אנשי משרדי הממשלה זיהו את הפוטנציאל הגדול הקיים בשטח והקצו מאות יחידות דיור למכירה בשכונות השונות. באחד מפרויקטים אלה, שייבנה על ידי שותפות חברות הנדל"ן 'עמרם אברהם' ו'אפי קפיטל', ומשווק על ידי חברת 'אופק נופים', החל כאמור קמפיין השיווק.

244 יחידות הדיור החדשות ייבנו ב־16 בנייני מגורים בגובה שש קומות, שאליהם יהיה צמוד מרכז מסחריהפרויקט הוא חלק ממתחם גדול יותר שבו ייבנו למעלה מ־1,350 יחידות דיור בגדלים שונים, כולל בתים צמודי קרקע.

721 דירות מסך הדירות שייבנו, מוצעות למכירה לזוכי שלוש הגרלות 'מחיר למשתכן' בגדרה שהתקיימו בשנה האחרונהעל פניו המחירים המוצעים לזוכים נראים אטרקטיביים, וסביר להניח כי אם יישארו ברמת מחירים זו יימכרו בקצב די מהיר.

על פי פרסומי חברת 'אופק נופים', מחירה ההתחלתי של דירת ארבעה חדרים בשטח של 100 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח של 18 מ"ר, עומד על סכום של מיליון שקל.

מי שזכאים לרכוש דירות גדולות יותר, יוכלו לקנות דירת חמישה חדרים (120 מ"ר ומרפסת בגודל 18 מ"ר) במחיר התחלתי של 1.2 מיליון שקלבנוסף, ייבנו בפרויקט כמה עשרות דירות קטנות יותר, בנות שלושה ואפילו שני חדרים, אולם טרם פורסם מחיר השיווק של דירות אלה, שגודלן צפוי להיות בין 62 מ"ר ל־80 מ"ר.

אייל חביב, שזכה בהגרלה במסגרת פרויקט 'מחיר למשתכן', מקווה כי המחירים שפורסמו אכן יישארו בטווח המדובר: "זו אטרקציה אמיתית והזדמנות ממשית לרכוש נכס חדש, בתקווה שלא יהיו בעיות ושינויים גדולים במחיר".