כנס רוכשים של אחד הפרויקטים החדשים של קבוצת 'רפאל נדל"ן' ‑ יזמית מתחם Goldtec Refael Rehovot בפארק הורביץ ברחובות, התקיים בהשתתפות עשרות מרוכשי המשרדים בפרויקט.

 כנס הרוכשים | צילום: יהודה שרביט

בכינוס סיפר בעליה של קבוצת 'רפאל נדל"ן', דוד רפאל, על תוכניות החברה ועל ההתקדמות הצפויה בבניית המתחם החדש.

המתחם, מגדל משרדים שבו שטחים למשרדים בגודל של החל מ־60 מ"ר, וקומת קרקע ומסחר עם חנויות ובתי קפה בגודל של החל מ־55 מ"ר לעסק, יוקם במרכז פארק הורביץ לתעשיות ומדע הממוקם בסמוך לאיזור התעשייה המערבי של רחובות, בקרבת שכונת רחובות ההולנדית.

לאחר קבלת היתר הבנייה מהעירייה החלו עבודות התשתית והפיתוח בשטח, וההערכה היא כי בנייתו של המתחם תושלם בתוך כשנתיים וחצי.

המתחם המדובר אמור להיות בשנים הקרובות חלק מאיזור הייטק, וזאת בהחלטה שהתקבלה בשנים האחרונות על ידי עיריית רחובות, בעיקר לאור ההצלחה הגדולה בתחום זה בפארק המדע שבכניסה הצפונית לעיר.

אתר בנייה. אילוסטרציה | צילום אבי מועלם

השטחים הפתוחים הרבים באיזור פארק הורביץ, וקרבתו לכבישים ראשיים כמו כביש 411 וכביש 4, הניעו את העירייה לפעולה, ואכן בשנים האחרונות ניתנו אישורים למספר מתחמי משרדים ומסחר שחלקם כבר נבנו ואוכלסו.

פרט לבעלי קבוצת 'רפאל נדל"ן' השתתפו בכנס גם אדריכל הפרויקט, דני קייזר, ועו"ד יעל מרון־מזמר המלווה את הפרויקט.

"העיר רחובות מתפתחת בקצב מסחרר והופכת למרכז חדשנות וטכנולוגיה", אומר רפאל. "הפוטנציאל הגדול הטמון בה הוא זה שגרם לנו להשקיע וליזום פרויקט נדל"ן חדשני שיתאים עצמו לפארק ההייטק. העובדה שהאולם היה מלא באנשים מעידה על כך שיש שינוי בחשיבה ובתפיסה כי ההשקעה המשתלמת ביותר כיום עבור אנשים היא קנייה והשקעה במשרדים, ואני שמח על כך שזה קורה ברחובות".