כתב אישום חמור הוגש בימים האחרונים לבית המשפט ע"י פרקליטות מחוז מרכז של המשטרה. במרכזו נמצא גבר בשנות השלושים לחייו מרחובות, שבמחשבו התגלו, לפי כתב האישום, אלפי קבצים המכילים חומרי תועבה פורנוגרפי, ובהם קטינים שרובם מתחת לגיל עשר ואפילו פעוטות. 

צילום: shutterstock

על פי כתב האישום, משנת 2015 ועד לרגע מעצרו בחודש יוני האחרון, החזיק הנאשם במחשבו האישי כ-2,303 קבצים הכוללים חומרי תועבה ובהם דמויותיהם של קטינים ופעוטות, רובם תחת גיל 10. הנאשם החזיק 1,608 תמונות שכללו תצלומים של קטינים בעירום מלא או חלקי, מבצעים זה בזה מעשים מיניים, ואנשים מבוגרים מבצעים בהם מעשים מיניים.

בנוסף נטען שהחזיק גם 420 סרטונים שהציגו קטינים בעירום מלא או חלקי שביצעו האחד בשני מעשים מיניים ומבוגרים שמבצעים בהם מעשים מיניים. לפי כתב האישום, נמצא שגם במכשיר טאבלט החזיק הנאשם 124 סרטונים דומים, וכך גם החזיק בשני שרתי אחסון מרוחקים ("ענן") ובהם עוד 202 קבצים עם חומרי תועבה. כתב האישום חמור, ארוך ומפורט, והמעשים שתועדו בסרטונים קשים לתיאור. 

בכתב האישום נטען שאת התכנים השיג באמצעות תוכנה לשיתוף קבצים, ובשימוש בפלטפורמות באינטרנט המאפשרות לזרים לנהל שיחה על פי תחומי עניין מוגדרים ומשותפים מראש. עוד נטען שהנאשם גם פרסם בעצמו חלק מהסרטונים והפיץ אותם באותן פלטפורמות.

האיש נעצר כאמור בחודש יוני האחרון, ובימי החג הוגש נגדו כתב אישום חמור בגין פרסום תועבה בו דמותו של קטין, והחזקת פרסום תובעה ובו דמותו של קטין.

בדיקה של "מיינט רחובות" חושפת נתון מדאיג במיוחד, המלמד שכתובת מגוריו של האיש בעת מעצרו הייתה בשכנות לפעוטון בעיר.