הרשת החברתית גועשת ביממה האחרונה, לאחר שפורסמו תמונות של שמואל בוקסר (69), המתמודד לראשות עיריית נס ציונה, לצד בעלי חיים שאותם, כך לפי הנטען, הרג בין השנים 2015 ל-2017 במסגרת מסעות ציד שערך באפריקה. בין היתר צולם בוקסר לצד זברה, תאו, ואנטילופות אותן צד כשהוא מחייך ורובה בידו. 

שמואל בוקסר לצד בעלי החיים שצד | צילום מסך פייסבוק
בוקסר, אחד המועמדים המובילים לראשות העיר, נאלץ כעת להתמודד עם ביקורת קשה כלפיו, שכן מסעות הציד אמנם נחשבים חוקיים בחלק ממדינות אפריקה, אך בעיניי חלק לא קטן מהציבור הישראלי נתפס כמעשה לא מוסרי ואכזרי. 

ארגוני בעלי חיים בארץ יצאו בקריאה כנגד התנהלותו של בוקסר ועד מהרה הרשת געשה, תושבי נס ציונה שהזדעזעו מהפרסומים גידפו ותקפו ברשת את המועמד שעד עתה השתמש בסיסמת הבחירות: "הטוב ינצח".

אתמול בבוקר (שלישי) אף הוסרו ונקרעו ברחבי העיר שלטי בחירות של בוקסר, אבל נראה שבכך לא תמה המחאה.

"ארגוני בעלי חיים מתכוונים כעת להפגין מול הבית שלו", מספר גורם בכיר מתחום בעלי החיים ברחובות, אליו פנו פעילים כדי להעלות את הנושא למודעות הציבור, "אסור שזה יעבור בשתיקה. אני רותח. זה המסר והדוגמא למופת לילדי נס ציונה?"

בוקסר מגיב | צילום מסך: עמוד הפייסבוק של בוקסר


בתגובה להעלאת הנושא, הגיב בוקסר אתמול בדף הפייסבוק שלו וכתב: "נכון, זה לא מצטלם טוב. אבל אלו חלק מהרכילויות והרפש שהקמפיינרים, בין השאר באמצעות פרופילים פיקטיביים הולכים להעמיס עליכם כבר ממחר. מכל הלב כמובן. הם ידברו על אחיות שלא מדברות איתי (אין לי אחיות), על קרקעות להפשרה (שאין לי), שלא שירתתי בצבא (50 שנות מילואים, אבל מי סופר), שאני "מוכר אלכוהול" (לקחתי יקב בפשיטת רגל והפכתי אותו לגדול בישראל - אתם מכירים אותו כ'יקבי ברקן') ועוד זבל מהבויידעם.

"התמונות הללו מאפריקה, היו במסגרת טיול מאורגן ומקובל בענף התיירות שם, טיול אותו ביצעתי בהיותי אדם פרטי", הדגיש בוקסר. "טיול זה לא רלוונטי כלל לנסיוני, כישוריי ומועמדותי לראשות העיר. והנה כל ההבדל על רגל אחת: אנשי עשייה רצינית עם ניסיון אמיתי - מול אנשים קטנים ששוחים ברפש של פוליטיקה מלוכלכת כבר מעל 20 שנה, עם חשדות כבדים בדבר עושק של עסקים קטנים על ידי תביעות ייצוגיות פיקטיביות. יראה הציבור וישפוט. ורק הטוב ינצח", לשון הפוסט.

למרות פניות חוזרות ונשנות בוקסר טרם הגיב לפניית 'מיינט רחובות'.