ילד בן שמונה מרחובות, שנעדר משעות הבוקר (רביעי) אותר ע"י מתנדבי 'איחוד הצלה'. החיפוש החל לאחר שהאם המודאגת פנתה ליוני רוטנברג, ראש סניף צוות 43 רחובות והסביבה ב'איחוד הצלה', ודיווחה לו שהילד יצא בבוקר מביתו אך לא הגיע לבית הספר. ההיעלמות פורסמה גם ברשתות החברתיות ועוררה סערה בעיר.

הילד בן השמונה אותר | צילום: דוברות איחוד הצלה

לאחר קבלת הפנייה, הנחה רוטנברג את האם ליצור קשר עם משטרת רחובות, ובמקביל עדכן את מתנדבי 'איחוד הצלה' ברחובות. מתנדבים רבים עזבו את עיסוקם, ובכללם חברי יחידת האופנולנסים.

זמן קצר לאחר תחילת החיפושים איתר אמיר צברי, חובש ביחידת האופנולנסים של 'איחוד הצלה', את הילד בפארק היובל ברחובות כאשר הוא בריא ושלם ואינו נזקק לטיפול רפואי.

"קיבלתי פנייה ברשת הקשר של איחוד הצלה אודות ילד נעדר בעיר רחובות, מיד עזבתי את עיסוקיי ויצאתי לחפשו בשכונת מגוריי", מספר צברי. "לאחר מספר דקות קצרות איתרתי אותו בפארק היובל הסמוך לביתו. אני שמח על הזכות שניתנה שנפלה בחלקי. הילד לא נזקק לטיפול רפואי והוא הועבר לאמו שהגיעה למקום כאשר היא נרגשת מאוד". 

יוני רוטנברג: "אני שמח שנפלה בחלקינו הזכות למצוא פתרון מהיר, מיידי ומקצועי במציאת הילד. מתנדבי 'איחוד הצלה' הינם מתנדבים להצלת חיים ואיתור נעדרים אינו מתפקידם. אולם מעת לעת כאשר מתקבלות בקשות סיוע מגורמים רישמיים אנו מגייסים את מתנדבי הסניף לסייע בחיפושים. שמח שהצלחנו גם הפעם למצוא את הנעדר. אני מודה לכלל המתנדבים שעזבו את שגרת יומם למען החיפושים".