בטקס חגיגי נחנך אמש (שלישי) אולם הספורט החדש בקרית החינוך למדעים. האירוע נפתח בטקס גזירת הסרט וקביעת מזוזה, ובמהלכו נערכה חלוקת מלגות לספורטאים מצטיינים תושבי העיר, ונערכה הוקרה מטעם העיר רחובות לנבחרת העתודה אלופת אירופה בכדורסל.

אולם הספורט החדש בקרית חינוך מדעים | צילום: דוברות עיריית רחובות

במסגרת התכנית לפיתוח מתקני הספורט בעיר, עיריית רחובות, באמצעות ה.ל.ר, החברה לפיתוח רחובות, השלימה את בנייתו של אולם הספורט בקריית החינוך למדעים, בהשקעה של כ- 10 מיליון שקל. במסגרת התוכנית לפיתוח תשתיות הספורט והמתקנים בעיר, בקרוב מאוד תחל בנייתו של אולם ספורט נוסף בעיר – בביה"ס בגין בשכונת כפר גבירול בעיר.

אולם הספורט ינוהל ע"י אגף הספורט בחברה העירונית לתרבות ספורט ונופש, בהובלתו של סמנכ"ל החברה העירונית, ומנהל אגף הספורט, איציק עובדיה. האולם יהווה זירה למשחקי כדורסל ופעילות ספורט מעבר לשעות הלימודים, ובמהלך היום ישמש כמובן את תלמידי קריית החינוך למדעים.

אולם הספורט בקריית חינוך מדעים | צילום: דוברות עיריית רחובות

מדובר במתקן ספורט מודרני ורב תכליתי, הכולל זירת כדורסל עם משטח פרקט, סטודיו למחול ומשרדים.

מנהל אגף הספורט, איציק עובדיה: "שמחנו לחנוך את אולם הספורט החדיש והמודרני בשכונת היובל, אשר ייתן מענה ראוי לפעילות קריית החינוך למדעים, לפעילויות אגף הספורט בחברה העירונית ולאגודות הספורט בעיר. להשקעה בתשתיות הספורט יש תפקיד מרכזי בקידום הספורט בעיר ואנו בעיצומה של מהפכה בתחום זה, מה שמבטיח את קידום הספורט העממי והתחרותי כאחד".