תושב רחובות נאשם כי נמלט מהמשטרה בעודו נוהג תחת השפעת אלכוהול לאחר בילוי לילי במועדון. בחקירתו התגלה כי יש לו עבירות תנועה רבות, שאת כולן ביצע למרות שמעולם לא הוציא רשיון נהיגה.

צילום המחשה: אבי מועלם

האיש, בן 29, בילה במועדון ברחובות לפני כשבועיים. לקראת השעה 3:00 בלילה, יצא ממועדון בעיר ונכנס לרכבו עם שלושה חברים - שתי נשים וגבר, לאחר ששתה משקאות אלכוהוליים.

הוא החל בנסיעה, ובמהלך הנסיעה על כביש 40, ביציאה הדרומית של רחובות, נתקל במחסום משטרתי. השוטרים במחסום סימנו לו לעצור בצד. בשלב זה לחץ הנהג על דוושת הגז והאיץ את הרכב, עקף את המחסום מימין, עלה על שולי הדרך והמשיך בנסיעה מהירהניידת המשטרה שהיתה במקום החלה לרדוף אחריו וקראה לעברו לעצור.

המרדף המשיך לאורך הכביש, הנהג נכנס לתוך העיר, נוהג נגד כיוון התנועה ובדרך פגע במכוניות חונות ועקר את המראות שלהןגם שתי הידידות שהיו עימו ברכב צעקו לעברו שיעצור, אך הוא המשיך בניסיון ההימלטותבשלב מסוים, נתקע הנהג במדרכה והצמיג הקדמי שלו התפוצץ, וכך הסתיים המרדף.

הנהג עוד ניסה לברוח רגלית, אך זמן קצר לאחר מכן הוא נתפס על ידי המשטרה.

רק כאשר נעצר והובא לחקירה, התברר כי מדובר בעבריין מוכר בתחום עבירות התעבורה. הוא נעצר בעבר בגין עבירות תנועה רבות, שאת כולן ביצע מבלי שהיה לו רישיון נהיגה. האיש אף נאסר במצטבר למשך תשע שנים בשל עבירות אלה.

בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין שורה של עבירות תנועה והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.