צעיר מרחובות נאשם כי תקף את אביו כשהיה בגילופין. הצעיר, בתחילת שנות ה־20 לחייו, הפציר באביו להסיעו לביתו, משום שהיה שיכור וההליכה היתה קשה עבורו. במהלך הנסיעה תקף הבן את האב וכמעט גרם לתאונת דרכים קשה.

צילום: Shutterstock

על פי כתב האישום, לפני כשבועיים, בשעות הערב, יצאו תושב רחובות ובת זוגו לטיול בשכונה יחד עם כלבתם. במהלך הטיול הרגלי, הבחינה האישה בבנו של בן זוגה שנראה בבירור שמצבו לא טוב וככל הנראה הוא נמצא תחת השפעת אלכוהול. בני הזוג התקרבו אליו והבינו כי הוא שרוי בגילופין ואינו יכול להגיע לביתו.

הבן ביקש הסעה מאביו והאב נעתר לבקשתו והשניים החלו בנסיעה לכיוון ביתו של הצעירבמהלך הנסיעה החל הבן להשתולל ולצעוק, ובשלב מסוים אף הוציא את רגליו מחוץ לחלון, כל זאת למרות תחנוניו של האב שיחדל ממעשיו.

בשלב זה כמעט גרם הבן לאסון כשאחז בהגה, נאבק עם אביו וניסה להסיט את ההגה שמאלה ובכך כמעט גרם להתהפכות הרכב.

האב הנסער עצר את הרכב בצד ודרש מבנו לצאת ממנו, ואז התנפל עליו הצעיר, היכה אותו באגרופיו, ובכך שבר שלוש משיניו הקדמיות של האב. מסכת האלימות הזו הסתיימה כאשר האב התקשר למשטרה.

שוטרי תחנת רחובות עיכבו את הצעיר לחקירה, שם הוא המשיך בהתנהגותו האלימה, קילל את השוטרים וירק עליהם. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד הבן הסורר בגין תקיפה ותקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו.