ניידת התרמת דם | צילום באדיבות צוות הצלה' וארגון החסד 'לשבוע'

       

קולות המלחמה מצפון ואיומי איראן הניעו את תושבי רחובות לפעולה. במבצע התרמת דם שנערך אמש יצאו תושבי העיר ותרמו דם בהמוניהם. למבצע של 'צוות הצלה' וארגון החסד 'לשבוע, היה שותף יו"ר הלשכה לפניות הציבור, הרב פנחס הומינר, ובמשך שש שעות ההתרמה נתרמו 111 מנות דם. שיא חדש לעיר רחובות

במבצע התרמת הדם שהתקיים ביום רביעי בקרית קרעטשניף ברחובות השתתפו שתי ניידות דם שבהם שמונה מיטות יחד, ובמשך שש שעות נתרמו 111 מנות דם.

ממד"א נמסר, כי לאחרונה נוצר מחסור חמור במנות דם בבנק הדם של מד"א, ומבצע זה שהוכתר בהצלחה מרשימה תרם באופן משמעותי להשלמת החסר. תורמים רבים מן הקהילה ומחוצה לה, נהרו לניידות ההתרמה שניצבו בלב הקריה, שם קיבלו אותם חובשים ופראמדיקים של מד"א שביצעו בפועל את ההתרמה.

הרב פנחס הומינר, יו"ר אגו"י והלשכה לפניות הציבור ברחובות ומראשי ארגון החסד 'לשבוע' שיבח את כל העוסקים במלאכת הקודש והדגיש בסיפוק, כי קיים שיתוף פעולה פורה ויעיל בין 'הלשכה לפניות הציבור' לבין 'צוות הצלה' וארגון החסד 'לשבוע'- דבר שבא לידי ביטוי גם במבצע התרמת הדם הנוכחי.

"איש ציבור צריך לפעול לטובת הציבור בכל מישור אפשרי. המטרה שלנו היא לעזור ולסייע לכל אדם באשר הוא - ונעשה הכל  כדי לממש את מטרותינו גם בעתיד לתועלת ולרווחת הציבור כולו". אמר.