צילום אילוסטרציה: ShutterStock כתב אישום בגין תקיפה הגורמת לחבלה של ממש הוגש לאחרונה נגד תושבת רחובות שסטרה לאישה שבנה הצעיר פתח את דלת תא ההלבשה שבו שהתה בחנות במתחם ביל"ו סנטר.

עוד בשפלה:
ההורים נדהמו: הפעוט שיחק בקונדום משומש שמצא במשחקייה

על פי כתב האישום, בחודש אפריל השנה ביקרה הנאשמת בחנות בגדים במתחם ביל"ו סנטר בשעות הערב ומדדה בגדים בתוך תא ההלבשה. לחנות נכנסה אישה עם בנה הצעיר, ובזמן ששהתה בעצמה בתא הלבשה סמוך לזה של הנאשמת, בנה הצעיר פתח בטעות את דלת תא ההלבשה הלא נכון והעלה את חמתה של הנאשמת. זו פתחה את דלת תא ההלבשה שלה ויצאה לעבר תא ההלבשה הסמוך, כאשר היא מנסה לדחוף את הדלת בכוח, תוך שהיא מעירה לאם על התנהגות בנה.דקות מאוחר יותר, כשהאם עוד הייתה בתא ההלבשה שלה, נכנסה אליו הנאשמת והחלה להכות אותה. היא סטרה לה בפניה והיכתה אותה בזרועה השמאלית, וכתוצאה ממכות אלה נגרמה לאם שריטה. הנאשמת לא הסתפקה במכות אלה, ומאוחר יותר שוב החלה להכות את האם ובעטה בה ברגלה הימנית וגרמה לה לאדמומיות בירך.

האם המבוהלת ביקשה לצאת מהחנות כמה שיותר מהר כדי להימנע מעימותים נוספים עם הנאשמת, אך זו לא הניחה לה, ודחפה אותה.

האירוע כולו צולם במצלמות האבטחה של החנות, ואלה סייעו לגרסתה של המתלוננת כאשר הוזמנה למקום משטרה ועצרה את הנאשמת בגין תקיפה.

"במעשיה המתוארים לעיל, תקפה הנאשמת את המתלוננת שלא כדין וגרמה לה חבלות של ממש בגופה", נטען בכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום ברחובות.