שמח במועצה: לידיעת התושבים, החל מיום חמישי שעבר, אין אופוזיציה בנס ציונה. זאת לאחר שמפלגת הצעירים "לב" הצטרפה לסיעת נטו. ליו"ר האופוזיציה לשעבר שחר רובין הובטח תפקיד חדש - סגן ראש העיר בחצי משרה בשכר.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"


חלק מחברי המועצה מתחו ביקורת קשה על ההחלטה המפתיעה. חברת המועצה רינה רמז, התייחסה להחלטתו של ראש העירייה יוסי שבו, לצרף לקואליציה את סיעת "לב": "סיעת נטו הבטיחה לבוחריה שאם היא תיבחר ברוב קולות, היא תסתפק בסגן אחד, הבטחה שלא החזיקה מעמד. עלות השכר של סגן נושקת ל־300 אלף שקל בשנה. אני חושבת שמבחינה ציבורית המהלך הזה לא תקין ולא צודק. לפני עשרה ימים הייתה ישיבה וראש העירייה הכריז שהוא לא ממנה סגן נוסף ולהפתעתנו תוך ימים ההחלטה שונתה במאה ושמונים מעלות

אל רינה הצטרפו שני חברי מועצה נוספים שלא הביעו התנגדות להצטרפותו של שחר רובין לסיעת נטו, אך הביעו התנגדות לכך שיקבל שכר עבור ביצוע התפקיד.

שבו אמר לה בתגובה: "אתם חתרנים, לא כינסת פעם אחת את הוועדות. כולכם לא עושים את העבודה שלכם, רק שחר עושה את העבודה שלו, אף אחד לא יוצא לשטח, מתי הגעתם לוועדות? מועצת נשים? מועצת אמו? מספיק עם השטויות, כולכם צבועים! הצביעות הזו צריכה לבוא לסדר, את צבועה!"

ד"ר רינה ארז: "שבו רתח כי הדברים היו נכונים. אני היחידה שהתנגדה לאורך כל הדרך".

רובין: "התלבטנו בין העשייה מבפנים לבי המשך העשייה מחוץ לקואליציה והחלטנו פה אחד כי החבירה לנטו ולקואלציה תשרת את בוחרינו ותעניק לנו רוח גבית ועוצמה על מנת להמשיך ולפעול למענם".