אהבה עד ראש הגג: תושב רחובות, שחברתו ביקשה לסיים את הקשר עימו, התקשה להיפרד, טיפס על המרזב בקיר הבניין כדי להגיע למרפסת ביתה ונפל מהקומה השנייה. כתוצאה מהנפילה נפגע בצווארו, שבר את האגן ובעודו שוכב בבית חולים 'קפלן' ברחובות, הוגש נגדו כתב אישום.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

לפי כתב האישום הגיע התושב לביתה של חברתו בשבת בצהריים, נקש על הדלת, אבל היא לא פתחה וביקשה ממנו לעזוב את המקום. הוא אכן הלך, אבל חזר אחרי שעה. שוטט בקרבת ביתה וכשביקשה ממנו לעזוב שוב, השיב לה שהוא בסך הכל רוצה לדבר איתה.

היא עזבה את הבית ביחד עם ילדיה והוא ניצל את ההזדמנות להיכנס לביתה. טיפס על המרזב וניסה להיתלות בתריס החלון כדי להיכנס למרפסת, אבל התריס נשבר והוא נפל מהקומה השנייה. הוא מואשם בכך שהיה בגילופין ופגע במזיד בפרטיותה של חברתו והזיק לרכושה.

האיש מואשם בכך ששבוע קודם לכן בשעת צהריים, חברתו הגיעה הביתה ביחד עם ילדיה וראתה אותו שרוי בגילופין. היא ביקשה ממנו לצאת מהבית והוא איים עליה לקח סכין יפנית שהוציא מהמגירה ואמר לה: "אם את רוצה שאני אצא, אז אצא בכלל". חברתו הצליחה להוציא ממנו את הסכין כדי שלא יפגע בה ובילדים והוא איים עליה ואמר שיתאבד אם לא יישאר איתה.

היא התלוננה במשטרת רחובות והוצא נגדו צו הרחקה, אבל הוא לא עמד בצו זה ותקף שנית. הוא מואשם בסעיף של איומים. הוא עצור עד להחלטה אחרת. בינתיים קיבל ייצוג מהסנגוריה הציבורית.