אירוע מרשים: במסגרת יום הנכה הבינלאומי התקיים בקניון רחובות אירוע "קהילה נגישה". באירוע השתתפו מאות ולקחו בו חלק אומנים בעלי מוגבלויות, אשר הפעילו תיאטרון בארוק, פסלים חיים, קטע נגינה ודוכני אמנות.

את האירוע הנעים אחד האמנים בקטעי נגינה על קרן יער והנוכחים הצטרפו אליו בשירה. המשתתפים הסתובבו בדוכנים שם הוצעו למכירה מגוון חפצי אמנות, שיצרו אנשים בעלי מוגבלויות הפועלים בתוך מוסדות חינוך בעיר: הוסטלים, מוסדות חינוך, מפעלים מוגנים, מועדונים חברתיים, ארגונים הפועלים למען אוכלוסיות מיוחדות, ביניהם בית ספר עידוד, מע"ש רחובות, מרכז שיקום רחובות, גלריית דן אב-שלום, מועדון חברתי רעים, ועוד.

ראש העיריה, רחמים מלול, כיבד את המשתתפים בנוכחותו והסתובב בין דוכני האמנות ורכש יצירות מקומיות שבחר. את האירוע ארגנו ניסים מחבוש, הממונה על הנגישות בעירייה, רשת חוויות, באמצעות ליז וינשטיין, רכזת אוכלוסיות מיוחדות, האגף לשירותים חברתיים, באמצעות סאלי פראנק עו"ס ופעילי קבוצת נלה"ב. כמו כן, יו"ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיר ירון ומנכ"ל רשת חוויות, עדי דויטש לקחו חלק פעיל באירוע.

ליז וינשטיין: "הדגל המנחה אותנו הוא שילוב אנשים בעלי מוגבלויות בקהילה והשנה הושם דגש על שילובם בעשייה ובאמנות". כמו כן, פעילי נלה"ב החתימו את הציבור על האמנה לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות.