בעקבות הביקורת: חבר מועצת עיריית רחובות, עוזי סלנט, התפטר מתפקידו כיו"ר ועדת הביקורת. סלנט נקט צעד זה, שהיה מלווה בהטחת עלבונות ואפילו בקללות הדדיות בין חברי המועצה, לאחר שחבר המועצה גיורא בן ארי, המקורב לראש העירייה רחמים מלול, הגיש הצעה לסדר לפטר את סלנט בגלל דוח מבקר המדינה על קופת חולים מאוחדת.

כרגע אין יו"ר לוועדת הביקורת,שכן חברי האופוזיציה חנניה וינברגר ומנחם קליין סרבו לקבל עליהם את התפקיד.

סלנט, למה התפטרת מוועדת הביקורת?
"מה אני צריך את ההכפשות האלו? מה קשור דוח המבקר מלפני כמה שנים על העבודה הקודמת שלי, לפעילות ההתנדבותית שלי היום כחבר מועצה? מאז הבחירות אף אחד לא דיבר על הדוח הזה, פתאום הם נזכרו. למה? כי אני טוען שלמלול יש אחריות אישית על כך שלא גבו כופר חנייה בגין פרויקט גורדון-אייזנברג (פרויקט בנייה בצפון העיר) בסך כ-10 מיליון שקל".

בישיבת מועצת העיר אמר סלנט למלול: "אתה נושא באחריות אישית וכיו"ר ועדת הרישוי והוועדה לתכנון ולבנייה אתה חתום על החלטת ועדת הרישוי. אתה מסרב לקיים את שקבעת ואתה מונע 10 מיליון שקל מקופת הרשות. לא ראינו שהסקת מסקנות מאירוע זה". מלול אמר לסלנט שאם לדעתו הוא עשה משהו כל כך נורא, למה הוא לא מגיש נגדו תלונה במשטרה.

סלנט הוסיף: "הליקויים שהיו בדוח מבקר המדינה לא היו בשליטתי ובאחריותי הישירה ועל כן האחריות שלי מסתכמת אך ורק באחריות מיניסטריאלית. הניסיון של ראש העירייה ושל בן ארי ליחס לי עבירות פליליות אין להם על מה לסמוך. כנראה ששני האדונים הללו עדיין מצויים במערכת הבחירות ועוסקים בהכפשות, במקום בעיסוק הנדרש לצורכי העיר ותושביה".

סלנט הוסיף כי התפטרותו מהוועדה לא תמנע ממנו להמשיך ולפעול למען רחובות ולבדוק לעומק את פרויקט גורדון-איזנברג.
חבר המועצה חנניה וינברגר אמר בישיבה: "בהתנהלות הזאת אתם קובעים תקדים שכל מי שנכשל אי פעם במשהו, לא יוכל לפעול למען הציבור. מה הייתה המטרה של ההצעה הזאת? להוריד אותו מהתפקיד. לכן אני מציע להוריד את ההצעה מסדר היום".