זהירות, עברייני תנועה: המצלמה המשוטטת של mynet בדרכים ממשיכה לשוטט ולאתר נהגים עבריינים ומפגעי בטיחות בכבישי האיזור. הפעם: סכנה בכניסה הדרומית לנס ציונה. אם אתם מגיעים מכיוון רחובות לנס ציונה, ואתם רוצים למלא דלק תוכלו לעשות זאת בפנייה מרחוב וויצמן ימינה לרחוב החרש. שם ניצבת מייד אחרי הצומת תחנת דלק.הבעיה היא שהצומת ליד התחנה הוא בעייתי במיוחד, ולא כל הנהגים מצייתים להוראות התחבורה במקום, מה שמהווה סכנה ועלול לגרום לתאונות.

בין שני הנתיבים סמוך לצומת עומד קו הפרדה לבן. לאלו שסיימו למלא דלק ורוצים לפנות מהתחנה שמאלה חזרה לרחוב וויצמן, הפנייה אסורה. כך מעידים גם שני תמרורים ברורים שהוצבו במקום.

למרות זאת, נהגים רבים אינם שועים לאזהרה, ייתכן מבלבול וייתכן מכך שהם פשוט מצפצפים על החוק. התוצאה היא - פנייה שמאלה בניגוד לתמרור וחציית קו הפרדה רצוף.

המיקום של קו ההפרדה נראה ממבט ראשון בעייתי, הוא נמצא 3 מטרים מן הצומת שממנו הגעת, ואם ברצונך להגיע לצומת יש לבצע פנייה לכיוון ההפוך, ימינה מתחנת הדלק ואז לבצע פרסה בהזדמנות הראשונה, רק כדי לשוב למקום ממנו באת מלכתחילה.

האינסטינקט הראשוני כשאתה יוצא מתחנת הדלק אמנם מוביל אותך לפנות שמאלה, אבל השלטים אוסרים זאת בבירור.
בעבר הציבה המשטרה ניידות רבות לחלוקת דוחות במקום ומאז הוצבו במקום תמרורים ברורים. מי שאחראי על התמרור היא העירייה שהצהירה כבר לפני מספר חודשים שסימון קו ההפרדה היה תנאי של משרד התחבורה לאישור העבודות והשיפורים בצומת, זאת כאלמנט בטיחותי נוסף למנוע את התאונות הרבות שהתרחשו בצומת הזה.

דובר עיריית נס ציונה מסר בתגובה: "בשנה האחרונה בוצעו שינויים ושיפורים בצומת ויצמן החרש. השינויים קיבלו אישור משרד התחבורה. אחת מדרישות משרד התחבורה על מנת לאשר את התוכנית הייתה לסמן קו הפרדה רצוץ ביציאה מתחנת התדלוק מסיבות בטיחותיות".