הסוסים בנס ציונה לא מבינים עברית? אחת למספר חודשים מוקפץ המוקד העירוני בנס ציונה לקריאת אזרחים למראה סוסים משוטטים בכניסה לעיר ברחוב וייצמן. בניגוד לפעם הקודמת דהרו הסוסים בשעות הבוקר של יום חמישי האחרון בכביש ראשי וסיכנו ממש את הנהגים המבוהלים. הסוסים גרמו לפקקי תנועה, הנהגים נאלצו להאט ולאפשר לסוסים לחלוף מהאיזור. באורח נס לא נפגע אף נהג.

כוח של השיטור העירוני, הגיע למקום וניסה להניס את הסוסים מן הכביש הראשי לכיוון רחוב מרגולין, הנחשב לרחוב צדדי ויש בו שטח פתוח.אין זו הפעם הראשונה שמשוטטים סוסים ללא אבחנה ברחבי נס ציונה. בפברואר השנה, בעקבות קריאה מבוהלת של תושב העיר הוקפצו עובדי עירייה לרחוב בן גוריון ולכדו שני סוסים משוטטים. בעירייה סיפרו אז: "פניות שונות ומשונות מתקבלות מידי יום במוקד העירוני של עיריית נס ציונה, אך פנייה יוצאת דופן כזו כפי שנתקבלה בתחילת השבוע לא שמעו מזה זמן רב. עם קבלת הקריאה יצאו במבצע שכלל את אנשי הפיקוח העירוני, צוות מחלקת גנים ונוף וזאביק מנור, ולכדו את הסוסים המשוטטים. הסוסים נכנסו תחילה לבהלה ולכן היה קשה לתפוס אותם אך לבסוף נתפסו".

בתגובה נמסר מעיריית נס ציונה: "שלושת הסוסים נמלטו מחווה פרטית בראשון לציון. צוות אבטחת כביש 431 פנה אלינו והודיע לנו על הבריחה. כוחות של השיטור העירוני הגיעו למקום וניסו לתפוס את הסוסים. לבסוף בעזרת זאביק מור הפקח הוטרינרי של נס ציונה".