עובדים ממתקן שטיפת רכבים ברחובות לקחו רכבו של לקוח ונסעו איתו, להנאתם, לתל אביב. הם עוררו את חשד שוטרי תחנת משטרת השכונות שהבחינו בהם שותים אלכוהול בתוך הרכב. בחיפוש נמצאו גם סמים.

לאחר שבעבר נחשפו מקרים בהם שוכפלו צרורות מפתחות של בעלי רכבים שהובאו לשטיפה ולאחר מכן הועברו המפתחות הללו לידי גורמים עבריינים שפרצו לבתי הלקוחות, מובא הסיפור הבא.

לקוח שהשאיר את רכבו לשטיפה בשעה שהוא סמוך ובטוח כי רכבו נמצא בידיים טובות, לא יכול היה לתאר לעצמו שרכבו ישמש כרכב בילוי בעבור השלושה.

אתמול, ברחוב לוינסקי הסמוך לתחנה המרכזית בתל אביב, הבחינו השוטרים בשלושה צעירים בני 20 כשהם שותים משקה אלכוהולי בתוך הרכב. ברגע שעוכבו השלושה על ידי השוטרים נמצאו ברשותם גם סם מסוג חשיש וחגיגת שהוכרז לאחרונה כלא חוקי.

מחקירת השלושה עולה כי שניים מהם הם עובדי מתקן שטיפת הרכבים שנמצא בחניון של קניון רחובות, ואילו השלישי הוא אחד מחבריהם. עוד עולה כי הרכב שייך למגרש למכירת מכוניות אשר מתקן השטיפה מכין בעבורו את הרכבים לקראת מכירה.

העובדים חיכו לשעה שבה נמסר הרכב למתקן השטיפה, אך לקחו לעצמם את מפתחות הרכב. לאחר שהבעלים והעובדים האחרים עזבו את מתקן השטיפה, לקחו השניים את הרכב ויצאו איתו לבלות. הם נעצרו, נחקרו, הודו במיוחס להם ושוחררו בתנאים מגבילים ובחתימה והפקדת ערבויות כספיות.

בעל מתקן השטיפה והמעסיק של השניים הביע צער רב על המקרה.

רק לאחר שהוברר כי לבעלים של הרכב אין קשר להימצאותם של הסמים בו, מיהר בעל מכון השטיפה לשחרר את הרכב מהמשטרה, ואילו הוא עצמו ביקש את סליחתו של בעל מגרש המכוניות וכמו כן ציין כי השניים פוטרו.