נותרו ללא בית: דליקה פרצה בשבוע שעבר בביתה של משפחה בת שבע נפשות מנס ציונה. בני המשפחה הצליחו להימלט מהלהבות ללא פגע אך כל רכושה עלה באש. מכיוון שלא היה לה ביטוח לרכוש, למשפחה אין אפשרות לרכוש מחדש את כל מה שנשרף.

המשפחה מתגוררת ברחוב ההדרים פינת גורדון. תושב שסייע למשפחה מספר: "קצת לפני השעה 06:00 בבוקר פרצה דליקה בבית מגורים. אחד הילדים התעורר וראה שפרצה אש במזגן, כנראה כתוצאה מקצר חשמלי. הוא העיר את אמא שלו ואת אחותו שישנו והם העירו את שאר בני הבית. האבא בדיוק חזר מבית הכנסת וניסה לכבות את השריפה בעזרת דליים. השכנים הזעיקו את כיבוי האש אבל כל המיטות, הבגדים והארונות נשרפו לגמרי".

אב המשפחה, יוסף, מספר: "חזרתי מתפילת שחרית וראיתי שפרצה אש בחלק העליון של הדירה, ליד חדר המשחקים וחדר העבודה. ניסינו לכבות את האש אבל כבר לא יכולנו לעשות שום דבר. הבית נשרף כולו, הקירות התפוצצו. אנחנו משפחה קשת יום, אני ואשתי חולים ויש לי ילד נכה. אנחנו חיים על קצבאות, ולכן זקוקים לסיוע. אני רוצה להודות לעירייה שסייעה רבות, לנדיר ג'מיל, מנהל מחלקת התרבות התורנית בנס ציונה ולחבר המועצה אלי לוי".

תושב שסייע למשפחה אומר ש"עיריית נס ציונה סייעה ככל הניתן למשפחה במציאת דיור זמני חליפי, בעזרת סוכנויות תיווך שונות, 'אייל' ו'אנגלוסקסון'. בסופו של דבר סייעה חברת התיווך 'יהלום' במציאת הדירה".
מי שמעוניין לסייע למשפחה מוזמן לפנות לנדיר ג'מיל, טל' 08-9300612.