נטעו שורשים בתעסוקה אחרת: אורן ויעל אבלה מכפר ביל"ו הכירו כשהיו בני 20, בלימודים משותפים. לפני שש שנים הם התחתנו והיום אורן הוא עו"ד שמתמחה בתעבורה ובעל חברת הפקת האירועים "צ'יפאפ". יעל עובדת בהנהלת בנק דיסקונט ושני בני הזוג מגדלים שלושה ילדים קטנים.

מי אנחנו?
אורן, 31, עו"ד המתמחה בתעבורה ומקרקעין, ובעל חברת "צ'יפאפ", חברה להפקת אירועים ושירותי בר. בן מושב גאליה במקור.
יעל, 32, עובדת בהנהלת בנק דיסקונט. הילדים

ארז, בן 3.5, מבקר בגן אורן בכפר בילו.
אביב, בן שנה ושמונה חודשים, מבקר בגן הבית הקטן.
אסף, בן חמישה חודשים.

תחביבים
אורן אוהב בישול ומסיבות.
יעל אוהבת ריקוד, שחייה ומחשבים.
הילדים אוהבים לבלות בטבע, לקטוף ירקות בשדות ולראות בעלי חיים.

הבית
אורן: “עברנו לפני שלוש שנים ממושב גאליה לכפר ביל"ו. קנינו פה משק. בהתחלה שיפצנו את הבית, וכעת קנינו בית נוסף ברחוב הזית שצופה לשדות האבוקדו והתפוזים. נטענו מטע זיתים כי אנו חקלאים". בביתנו שישה חדרים.


בעלי חיים
בילי - כלב לברדור לבן, הגיע יחד עם המשפחה ממושב גאליה, ואוסקר. "הוא כלב השמירה שלנו, כי אנחנו גרים בבית פינתי מול השדות".

העסקים
אורן הקים את חברת "צ'יפאפ" לפני 10 שנים, אחרי הצבא. “זו חברה לשירותי בר והפקת אירועים. פתחתי את העסק במקביל ללימודי משפטים במכללת שערי משפט בהוד השרון. אנחנו משרתים לקוחות מכל הארץ, כולל הרבה מהאזור. כאשר עברנו לגור פה העברנו את העסק מגאליה לכפר ביל"ו. בקרוב אפתח גם משרד בכפר ביל"ו".

לגבי עריכת הדין מספר אורן: “התמחיתי בתעבורה בבית המשפט ברמלה ובשנה האחרונה החלטתי לחזק את התחום, כי עבודת לילה היא קשה כאשר יש ילדים בבית. מדובר בתחום ספציפי שרוב עורכי הדין לא מבינים בו, ואני מתמקצע בו בצורה טובה. הלקוחות מגיעים אליי מפה לאוזן. היום נושא הנהיגה בשכרות היא נושא די נפוץ - המשטרה בודקת הרבה נהגים בכבישים, וגם כשיש תוצאות גבוליות לבדיקות, הנהגים מוזמנים לבתי משפט. הרבה אנשים נורמטיביים הופכים לנאשמים ואני מצליח לעזור לאנשים האלו למרות ההקשחה באכיפה".

בישולים
אורן הוא האחראי העיקרי על הבישול. הוא אוהב לאפות, למשל עוגות. המשפחה אוכלת בחוץ לא מעט, הרבה ב"אספרסו בר" וב"איזדורה" בראשל"צ.


בילויים משפחתיים
"אנחנו גרים בסביבה עם הרבה טבע, ולכן אנחנו אוהבים לטייל המון". כמו כן אוהבים בני המשפחה לרכוב על סוסים.

“התמחיתי בתעבורה בבית המשפט ברמלה ובשנה האחרונה החלטתי לחזק את התחום. זה תחום ספציפי שרוב עורכי הדין לא מבינים בו. הלקוחות מגיעים אליי מפה לאוזן"

* מעוניינים להופיע במדור, צרו קשר ל-shachars@yedtik.co.il