ההרשמה לגני הילדים העירוניים תתקיים באמצעות מערכת הרישום באתר האינטרנט העירוני, ותיפתח בעוד כשבועיים: החל מא' בשבט התשע"ט, 7 בינואר 2019 עד יום ראשון, כ"א בשבט התשע"ט , 27 בינואר 2019.

רישום למערכת החינוך| צילום המחשה: pixabay

כ- 11,000 ילדים צפויים להירשם למערכת גני הילדים העירונית, המונה 339 גנים, מתוכם 55 גני חינוך מיוחד. בתחילת ינואר יתחיל גם הרישום לכיתות א'.

איך יתבצע הרישום לגנים?

החל מה- 7 בינואר ועד ליום 27.1 ניתן יהיה לרשום ילדים בין הגילאים 3-6. הרישום יבוצע אך ורק באמצעות מערכת הרישום באתר האינטרנט www.rehovot.muni.il/

על מנת לסייע להורים המבקשים סיוע בביצוע הרישום באמצעות האינטרנט, ייפתח אגף החינוך מרכז רישום בעירייה, שבו תינתן עזרה ברישום. המרכז יפעל ברחוב ביל"ו 2, קומה 2, בשעות קבלת קהל, בימים א'-ה', בין השעות 8:00 – 12:00 וביום ג', גם בין השעות 16:00 – 18:00.

אין קדימות או עדיפות לביצוע הרישום בעירייה, ההגעה למרכז הרישום היא למטרת מתן סיוע בלבד.

בביצוע הרישום יתבקשו ההורים לסמן אם הם מבקשים גן עם צהרון (גן יום לימודים ארוך עד 17:00 - צהרון 'חוויות') או גן ללא צהרון. בהתאם לכך תוצגנה האפשרויות המתאימות לגנים לפי אזור המגורים. הסימון לגן עם צהרון אינו מהווה הרשמה לצהרון.

ראש העירייה מלול בביקור בגן 'לולב' | צילום: דוברות עיריית רחובות

השנה, במטרה להקל על ההורים, הוחלט כי ההרשמה לצהרוני גני הילדים של רשת 'חוויות' תתבצע רק לאחר קביעת השיבוצים לגני הילדים בעיר, ועל פי הגן אליו שובץ הילד/ה.

ההרשמה לצהרונים תיערך בשלושה מועדים על פי הגילאים השונים, במהלך החודשים מאי-יולי 2019, באתר רשת 'חוויות'. 

כמו כן, במהלך הרישום באתר העירוני, תיפתח להורים האפשרות להשתתפות והתחייבות לתכנית הלימודים הנוספת (תל"ן) בגן.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זוהר בלום: "השנה אנו מרחיבים את מערך גני הילדים על ידי בניית גני ילדים נוספים ופתיחת מגמות חדשות שיתנו מענה לכלל האוכלוסיה. במקביל אנו ממשיכים באפשרות לבחירת גן בהתאם לבחירת צהרון, במטרה לשמור על הרצף החינוכי של גן וצהרון יחד ובכך למנוע מההורים טרחה מיותרת ואי התאמה בין גן לצהרון רצוי".

ראש העירייה, רחמים מלול: "אני מאחל לכל הנרשמות והנרשמים לגני הילדים העירוניים הצלחה ולימודים מהנים במערכת החינוך בעיר".

חוברת הנחיות ומידע על הרישום מחולקת בימים אלה לבתי התושבים וזמינה באתר העירוני של עיריית רחובות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למחלקה לגיל הרך בטל': 9392431, 9392657/8/9

לפרטים על רישום לצהרוני רשת חוויות ניתן לפנות בטל': 08-6616371