ביום ראשון הקרוב (3.3.19) תיפתח החברה העירונית רחובות את ההרשמה לצהרוני "ניצנים" תש"פ בבתי הספר. הצהרונים יפעלו במתווה תכנית של משרד החינוך, המאפשרים למידה ושהייה במוסד החינוכי עד השעה 17:00.

רישום לגני ילדים, שאטרסטוק

השנה לומדים בצהרוני רחובות 1800 ילדים, שנהנים מתכנים פדגוגיים וחינוכיים, לצד ארוחות חמות של חברת "מבושלת". בחברה העירונית נערכים לקליטת אלפי תלמידים גם בשנה הבאה.

בעירייה מדווחים שהצהרונים פועלים ויפעלו על פי המתווה שעליו הוחלט בשיתוף הנהגת ההורים העירונית, תוך שימת דגש על מקצועיות ומצוינות, כשרווחת הילדים הינה ערך מוביל.

עוד נמסר מהעירייה שצוותי החינוך בצהרונים של החברה העירונית הם בעלי הכשרה מקצועית ורובם עובדים בשעות הבוקר בבתי הספר. התוכנית כוללת שני אנשי צוות בכיתה (מורה/ מדריך/ה וסייעת), הכנת שיעורי בית, העשרה פדגוגית, ימים ארוכים בחופשות (בהתאם להנחיית משרד החינוך), וחוג העשרה שבועי.

'ניצנים' היא תוכנית כלל ארצית של צהרונים, בסבסוד משרד החינוך, וכוללת את הארכת יום הלימודים לכיתות א'-ג' עד השעה 17:00. הסבסוד בסך 200 ש"ח חל על כיתות א'-ב' בלבד וכפוף לשינויים של משרד החינוך. 

המחיר לתלמידי כיתות א'-ב' יעמוד על 735 ש"ח לחודש (לאחר הסבסוד).

המחיר לתלמידי כיתות ג' יעמוד על 935 ש"ח לחודש.

לדברי איציק עובדיה מ"מ מנכ"ל החברה העירונית: "אנו מזמינים את ההורים בעיר לרשום את ילדיהם לתוכנית בשנה הבאה , תוך ידיעה כי ילדיהם נמצאים במסגרת חינוכית הדואגת לצורכיהם הלימודיים והחווייתיים".

ההרשמה פתוחה עד לתאריך ה- 31.7.19. לא תתאפשר הרשמה לאחר תאריך זה, אלא לאחר פתיחת שנת הלימודים ורק בכפוף למקומות פנויים.