מהתאונה בצומת פיקוד העורף | צילום: דוברות זק"א

תאונה עם מעורבות ג'יפ ואופניים אירעה בכביש 40 סמוך לצומת פיקוד העורף.

מדוברות מד"א נמסר: בשעה 08:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים שנפגע מרכב ברחוב יוסף קלויזנר ברמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר בדיקות רפואיות קובעים את מותו של גבר כבן 60.

פאראמדיק מד"א שלומי הכהן סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו גבר כבן 69 שוכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה ולצידו אופניים מעוכים. הוא סבל מפגיעת ראש קשה והיה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. נהגת הרכב כבת 50 ונוסע נוסף נבדקו על ידינו ולא נזקקו לטיפול".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מנדי שפירו חובש באיחוד הצלה סיפר: "למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופניים עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. כמו כן הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לשתי נשים ששהו בג'יפ ומצבן מוגדר קל".

אלחנן רוט מתנדב זק"א שפלה שטיפל בזירה אמר: "כאשר הגעתי לזירת התאונה ראיתי במרכז הכביש אופניים מעוכים ובסמוך עליהם רוכב האופניים כבן 60 שכוב עם פגיעת ראש קשה וללא הכרה לאחר שנפגע מרכב פרטי, צוותי מד"א נאלצו לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק"א שפלה טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, "תאונות האופניים הם קשים וקטלניים, מתחילת 2019 נהרגו קרוב ל 20 רוכבי אופניים, אנו מבקשים להזכיר שוב לרוכבים להקפיד על כל כללי הבטיחות, כמו קסדה ומיגון הגוף ואפוד זוהר ".