תושבת רחובות בשנות ה־30 לחייה הותקפה על ידי צעירה שעובדת כשליחה ומחלקת עיתונים בבניין שלה. לטענתה, השליחה בעטה בכלבתה הקטנה בלי שום סיבה ולאחר מכן איימה עליה. בעקבות המקרה הגישה האישה תלונה במשטרה ואף הוציאה נגד השליחה צו הרחקה, בדרישה שלא תעבוד ליד ביתה.

צילום: shutterstock

לפני כחודש יצאה האישה בשעות הבוקר עם כלבתה לטיול הקבוע שהיא עושה מדי יום. בשלב זה הגיעה לפתח הבניין צעירה עם קסדה על הראש, שאותה היא זיהתה כמחלקת העיתונים הקבועה בבניין שבו היא מתגוררת.

לטענת האישה, כאשר היא ניסתה לפתוח עבור השליחה את דלת הכניסה לבניין, השליחה החלה לצעוק ובעטה בחוזקה בכלבתה הקטנה. האישה דרשה ממנה לחדול אך בתגובה ספגה מהשליחה איומים והבטחות שהיא תפגע גם בה.

האישה הנסערת נמלטה למרחק רב מהבניין שבו היא מתגוררת ובמקביל התקשרה למוקד העירוני והנציג במוקד שלח למקום ניידת שיטור עירוני. לטענת האישה, היא חזרה לביתה בליווי צמוד של הניידת, אך השליחה כבר לא היתה שם. גם שיחת טלפון למעסיקים של השליחה לא עזרה, והם טענו כי אין ביכולתם לעשות דבר נגדה.

לטענת האישה, מאז אותו אירוע היא חוששת לצאת מביתה עם הכלבה בשל הפחד לפגוש את השליחה האלימה, כי היא מפחדת ממה שהיא עלולה לעשות לה

בעקבות כך, פנתה האישה לבית המשפט וביקשה צו הרחקה נגדה שיורה לה שלא להגיע לבניין שבו היא מתגוררת. בית המשפט קיבל את בקשתה אך בשבוע הבא נקבע דיון נוסף בנושא.