בבית ספר ויצ"ו ברחובות עוד מתקשים לעכל את פטירתה של סגנית המנהלת בעשור האחרון, רנית גולדברג ז"ל, שהלכה לעולמה בחודש יוני האחרון. ביום שבו היתה אמורה לציין את יום הולדתה ה־45 השבוע, בחרו בבית הספר להנציח את זכרה בנטיעת עץ, בטקס שבו לא נשארה עין אחת יבשה.

רנית גולדברג ז"ל והעץ שניטע לזיכרון | צילום: באדיבות המשפחה ובית הספר

גולדברג, שבעשור האחרון היתה סגנית המנהל בבית הספר ורכזת החינוך החברתי, נפטרה בעקבות מחלה קשה, ובבית הספר ביקשו להנציח את פועלה בנטיעת עץ מיוחד לזכרה.

בטקס הנטיעה שהתקיים בבית הספר בנוכחות משפחתה, חבריה, צוות המורים ונציגות מועצת התלמידים של בית הספר, נאמרו דברים מרגשים. שירלי ברדה, מורה בבית הספר וחברתה, נשאה דברים לזכרה.

"רנית נגעה בלבבות תלמידינו, יצרה עימם קשר אישי וליווי צמוד ואף איפשרה להם ללא היסוס פינה חמה בלבה ובביתה, תוך כדי נטיעת אמון ביכולתם, עיצוב דרכם ובניית אישיותם כגזע יציב ואיתן. הישגייך והצלחת תלמידייך, הם ככתוב בתהילים א': 'והיה כעץ שתול על פלגי מים, שאת פריו ייתן בעתו'.

"כולנו חשים גם היום את צלך מעלינו, מורשתך וערכייך שהקנית לנו באהבה גדולה, ולוואי וצלו של העץ שנטענו זה עתה, יגדל עם השנים כהילה מעל ראשינו, ממש כמו צלך. לכם משפחה יקרה שכה אהבה, אנו מבטיחים ללכת בדרכה, להטמיע בתלמידים את הערכים שהיו חשובים לה, כצוואה רוחנית וחינוכית שהותירה. אוהבים ומאוד מתגעגעים, תיכון ויצ"ו".