דבר כזה עדיין לא קרה ברחובות. בטרם נבחר הבטיח הומינר לתושבי רחובות שיהיה נגיש עבורם, כעת לאחר שקיבל את תפקיד מחזיק תיק הכספים, הוא מממש את ההבטחה בצורה המילולית ביותר: בימים הקרובים תראו את הקראוון של הומינר בשכונות העיר. 

פנחס הומינר מגיע לשכונות | צילום: באדיבות פנחס הומינר

הלשכה לפניות הציבור של הומינר כבר הפכה לכתובת מוכרת בעיר, ואלפי תושבים נעזרו בשנים האחרונות בשירותיו. בחודש האחרון, לאחר שנכנס לתפקיד מחזיק תיק הכספים, ערך קבלת קהל בנושא ארנונה, לקראת סוף שנת הכספים, ועשרות תושבים פקדו אותו בבקשת סיוע.

ביוזמה חדשה הוא מתכוון כעת, בנוסף לפעילות השגרתית, לפקוד פעמיים בחודש שכונה אחרת בעיר, יחד עם הקרוואן הנגרר המשמש כלשכה ניידת לפניות הציבור. המטרה: לפגוש את תושבי השכונה, להאזין למצוקתם ולקבל את הקהל בסמוך לביתם על מנת לסייע להם בבעיות הביורוקרטיות אל מול מוסדות העירייה.

הומינר בלשכה הניידת | צילום באדיבות פנחס הומינר

מלשכתו של הומינר נמסר כי הלשכה לא תחליף את לשכתו הקבועה בעירייה שתמשיך להיות כתובת לכל תושב.

"תושבים רבים חשים שיש נתק בין הנבחרים לבינם", מסביר הומינר. "כחלק מניסיוני לשנות את המצב גם הוקם תיק לקידום בין מגזרי – דבר חדש בעיר, שמטרתו לעסוק בפרויקטים ופעילויות לקידום בין מגזרי. אחד הצעדים הוא להפוך את עצמי לנגיש עוד יותר לציבור להגיע אל התושבים בשכונתם, להיפגש עימם, להקשיב לבעיותיהם הבוערות ובמידת היכולת, לנסות ולפתור אותן ואני מזמין כל תושב לפנות אליי בכל בעיה עירונית".

לתיאום פגישות ניתן לפנות ללשכה לפניות הציבור במספר: 08-3734017 או במייל: huminerp@gmail.com