ביום חמישי האחרון (14.3) צעדה אופיר זרביב בת התשע מביתה ברחובות החדשה לכיוון שבט הצופים שנמצא בבית ספר 'רמון' בשכונה. כאשר חצתה את הכביש עם אחותה וחברה נוספת, הגיח אופנוע במהירות ופגע בה.

אופיר זרביב. מי פגע בה? | צילום: באדיבות המשפחה

"אופיר זהירה, היא הביטה לצדדים ואז עברה, אבל הגיע אופנוע במהירות גדולה ופגע בה", מספרת אמה, אורית יצחק זרביב. "הוא נתן לה מכה עם האופנוע, והעיף אותה על הכביש, עצר שנייה, הסתכל  עליה ונסע".

את בשורת התאונה קיבלה האם דקות ספורות לאחר מכן כאשר בתה התקשרה וצעקה: "הוא לא עזר לה". האחות והחברה נשאו את אופיר למדרכה בעצמן. אביה הגיע במהירות למקום, ופינה אותה לבית החולים 'קפלן'.

למזלה נפגעה אופיר באורח קל ונמצא שהיא סובלת מפצעים שטחיים, אבל היא מתקשה להתאושש מכך שהושארה על הכביש ללא סיוע. "היא שוכבת בבית ויש לה כאבים בגב ובצוואר. יש לה מכות יבשות, אבל מרגע התאונה היא לא סיפרה מה קרה שם, רק רעדה ובכתה, ושאלה למה הוא לא עצר לעזור לה", מספרת האם.

היא נעלבה?

"מאוד. אני מנחשת שאם התוצאות היו אחרות לא הייתי מתייחסת לזה בפיוס, אבל ברוך השם היא בסדר. אני רק אומרת לנהג הפוגע: תבוא ותבקש סליחה, השארת אותה על הכביש!".

שתי הבנות שראו את התאונה מתארות רוכב צעיר על אופנוע שחור ללא סממנים מיוחדים של משלוחים, וקסדה שחורה. אחת הבנות טוענת שראתה אותו מאוחר יותר ליד גן שעשועים סמוך.

תלונה הוגשה למשטרה, אך הפוגע טרם נמצא. הוריה פונים לעזרת הציבור ומבקשים מי כל מי שראה את התאונה, יודע במי מדובר או פרטים נוספים על האירוע, ליצור עמם קשר בהקדם.