צילום: יח"צ

אחרי שהיה סגור במשך חודש בגלל שריפה קשה שהרסה לחלוטין את מתחם Tower Tag – לייזר טאג במציאות מדומה, נפתח היום רשמית המקום מחדש, ולרגל הפתיחה – הכניסה היא חינם מהשעה 16:00 ועד 22:00.

Tower Tag, חוויה לכל המשפחה או לקבוצות חברים במציאות מדומה בהשראת לייזר טאג. מהרגע שבו חובשים את הקסדה על הראש מתנתקים מהמציאות וצוללים לתוך עולם אחר בו פוגשים את כל חברי הקבוצה ומתחרים בקרב יריות לייזרים קבוצה נגד קבוצה. הפעילות היא בקבוצות של 2 אנשים מול 2 אחרים, או 3 מול 3 (מולטיפלייר).

במקום מוסיפים כי "סביבת המשחק היא מאוד מציאותית בזכות תנועה חופשית - הליכה, ריצה, כריעה ושכיבה. כמו כן בזכות נשק פיזי שמחזיקים בידיים ועליו יש חיישנים כך שרואים אותו בדיוק כמו שהוא במציאות גם במשחק. אל דאגה מדובר בנשק מפלסטיק". 

ב- Tower Tag מספרים שבאמצע חודש יוני, קיבלו בשורה מרה בשיחת טלפון מאחד העסקים הצמודים אליהם: "תגיעו מהר יש לכם שריפה במקום!".

"מאותו רגע הקרקע נשמטה תחת רגלינו. נכנסנו לתהליך ארוך ומייגע של שיקום, נאלצנו לבטל קבוצות וכל הקהילה יחד עם הלקוחות החוזרים הרגישו אמפתיה עמוקה עקב השריפה", מספר ארתור ארונוב.

"במהלך החודש וחצי אחרי השריפה שיפצנו, צבענו ורכשנו ציוד חדש. עבדנו ימים כלילות במטרה להקים מחדש את המתחם, כל זאת במטרה להחזיר למוקד העניינים את מרכז המציאות המדומה הייחודי ביותר באזור ואולי גם בישראל, אבל את זה הלקוחות יגידו".

המקום לאחר השריפה

היום (14.8) כאמור, מתקיים הפנינג הפתיחה הגדול: "אנחנו מזמינים את כל תושבי רחובות והסביבה, להגיע יחד עם המשפחה והחברים, להתנסות בחוויה סוחפת, מיוחדת וחדשנית.

"יחד עם חווית הלייזר טאג יחכו לכם עמדות משחק VR נוספות - סימולטור מציאות מדומה, רכבות הרים, סימולטור נהיגה, אתגר הליכה על קרש בגובה, משחקים מוזיקליים ועוד עולמות נהדרים ומופלאים. אין צורך בהרשמה מוקדמת, פשוט להגיע ולפרגן, שוברים וחינמיים יחולקו במהלך הערב, פופקורן חינם יחולק לכל המגיעים, למבוגרים שביניכם - עמדות בירות בוטיק יחכו לכם בחצר המתחם - בשיתוף פעולה עם פאב ה"שדרה".

המקום מתאים לגילים: 4 עד 94 (סמכו עלינו, בדקנו!).

איפה זה? הרצל 220, רחובות.