עימות מילולי בין שני נהגי מוניות מאותה תחנה ברחובות התפתח לריב אלים שהסתיים בבית החולים. הריב החל בעקבות ויכוח על הורדת נוסעים, הידרדר במהירות ואחד הנהגים נפצע בתקרית ונזקק לטיפול רפואי.

תפרים בשפה | המחשה: דנה קופל

המקרה אירע לפני כחמישה חודשים, מעט לפני השעה 10:00 בבוקר, כאשר נהג כבן 72 עמד עם המונית שלו ליד תחנת המוניות ברחוב ביל"ו והמתין לנסיעה.

בשלב זה הגיע למקום נהג נוסף, גם הוא עובד של תחנת המוניות, עם נוסע ברכב. נהג המונית רצה להוריד את הנוסע אך התקשה לעשות זאת שכן הנהג השני עמד עם רכבו בצד הדרך.

על פי הנטען באישום, נהג המונית הצעיר חשב כי הנהג השני מפריע לו לחנות בכוונה, ולכן העיר לו על מעשה זה. בשלב זה התפתח בין השניים ויכוח מילולי חריף שהסתיים כאשר נהג המונית המבוגר נכנס לרכבו ונסע מהמקום.

נהג המונית הצעיר, גבר כבן 30, החליט שלא לוותר, נכנס לרכב והחל בנסיעה מהירה אחרי נהג המונית המבוגר. הוא חסם את דרכו כך שלא יכול היה להמשיך בנסיעתו, יצא מהמונית, החל להכותו וחבט בו באגרופיו.

לנהג המבוגר נגרמו פציעות שונות ובהן קרע בשפה העליונה ופצעים מדממים נוספים בפנים ובידיים. הוא התפנה לבית החולים וקיבל שם טיפול, כולל תפירת השפה הפתוחה.

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד הנהג התוקף, תושב רחובות. הדיון בבית משפט השלום ברחובות צפוי להתחדש בחודש הבא.