תושב רחובות שנעצר יחד עם חבריו בשל חשד לעבירות סמים שביצעו, דרש מאחד הסוהרים שלא יפריד אותו מחבריו, ויכניס אותו לתא עם כולם. בעקבות סירובו של הסוהר, הוא תקף אותו, שאר הסוהרים נאלצו להתערב כדי למנוע פגיעה חמורה בסוהר. 

צילום: shutterstock

המקרה אירע לפני כחודשיים בשעות הבוקר, בעת שהצעיר בן ה־26 הגיע לבית משפט השלום בראשון לציון, לקראת דיון שנערך לו ולחבריו בשל עבירת סמים משותפת שביצעו. בשלב מסוים, כאשר הגיע לבית המשפט מלווה בחברי יחידת נחשון של שירות בתי הסוהר, הוא נכנס לתאי המעצר בקומות התחתונות של בית המשפט

על פי החשד, הוא הבחין כי חבריו מועברים לתא נפרד ממנו, אך לא רצה להישאר ללא חבריו בתא מעצר אחר. בשל כך הוא פנה אל אחד הסוהרים ודרש ממנו לצרף גם אותו לחבריו, אך נענה בשלילה

כעבור כמה פעמים שבהן דרש להצטרף לחבריו אך סורב, איבד הנאשם את עשתונותיו וצעק לעבר הסוהר שרק הוא יחליט באיזה תא הוא יישב, והתנפל על הסוהר כשהוא מנסה לחבוט בפניו. עירנות של שאר הסוהרים שמיהרו להשתלט עליו ולהפריד בין השניים מנעה פגיעה בסוהר.

העציר העצבני לא חדל ממעשיו ואף שנאמר לו שהתקרית האלימה תדווח ותטופל, הוא המשיך במעשיו ואיים על הסוהר שידאג ש"מישהו ימצא אותו" וחברים שלו "יעיפו אותו באוויר". 

השבוע הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה ואיומים.