חשבתם שזה נגמר? עמי פיינשטיין הגיש בקשה לצו הרחקה נגד ראש עיריית רחובות רחמים מלול, מנכ"ל העירייה דורון מילברג והעירייה, בבקשה שיפסיקו להטריד אותו באמצעות רחפן.

 צילום: שאטרסטוק, פרטי

זוכרים שעמי פיינשטיין ריחף לפני פחות מחודש מעל עיריית רחובות עם מסוק? אז הסיפור הזה עוד רחוק מלהסתיים - ביום חמישי האחרון הגיש פיינשטיין בקשה לצו מניעת הטרדה מאיימת (צו הרחקה) בבית המשפט השלום ברחובות כנגד ראש העירייה רחמים מלול, מנכ"ל העירייה דורון מילברג והעירייה בטענה כי אלו מטרידים אותו. אירוע ההטרדה לטענתו התרחש ביום בו הטיס מסוק מעל עיריית רחובות.

להזכיר, עמי פיינשטיין נמצא במאבק מול עיריית רחובות, מאבק שכבר הגיע לערכאות, במסגרתן תבע פיינשטיין את העירייה בטענה שזו צבעה מדרכות בצבע כחול לבן בשטח שעל פי התב"ע אמור להיות צבוע באדום לבן.

פיינשטיין, מי שכיהן כסגן ראש העירייה ברחובות בעבר והתמודד פעמיים לראשות העיר, מחזיק בשטחים רבים באזור פארק הורוביץ', בשטח שנמצא בצמוד למכללת פרס מחזיק פיינשטיין בחניון גדול – בחניון זה גבה בעבר מהסטודנטים תשלום עבור חניה יומית. לאחר שעזב לחו"ל למספר שנים, חזר פיינשטיין וגילה כי המדרכות שהיו אמורות להיות צבועות אדום לבן צבועות כחול לבן, ושהסטודנטים חונים שם ולא בחניון שלו. פיינשטיין לא חיכה וצבע בעצמו את המדרכות בפארק הורוביץ, או כפי שהוא מכנה אותו - פארק פיינשטיין.

המשטרה התערבה, פיינשטיין נחקר ואף הורחק מהעיר למשך 14 ימים, בימי ההרחקה הפתיע פיינשטיין והקים מאהל מחאה בכניסה לעיר וב-20.6 חג עם מסוק מעל בניין העירייה, אז לטענתו, הגיח רחפן שניסה להסיט את מסלול נסיעת המסוק וסיכן את יושבי המסוק.

פיינשטיין טוען בבקשתו לבית המשפט כי מבירור שערך, הרחפן המדובר שייך לעיריית רחובות והוא הוטס בהוראתו של ראש העיר רחמים מלול ומנכ"ל העירייה דורון מילברג. לטענתו הוא מגיש את הבקשה משום שהוא חש נרדף גם בעיר וגם בשטחו הפרטי, וחש כי מצלמים את כל תנועותיו. פיינשטיין ביקש דיון דחוף בבקשתו וזימון של המשיבים לבית המשפט.