הפארק ברחוב מקס שיין ברחובות החדשה נמצא בשלבי בנייה אחרונים, אך לדברי חברת המועצה עו"ד קארין ברגינסקי אין לו היתר זאת על אף העובדה שתושבים באזור כבר החלו לעשות בו שימוש – בייחוד בסוף השבוע האחרון. "אני הולכת לטפל בנושא בצורה הכי יסודית שיש", הבהירה ברגינסקי.

"לא יכול להיות שלא ישימו שלט". הפארק

סביב הפארק נפרשה רשת שאמורה היתה למנוע מאנשים כניסה למקום, אך בשבת האחרונה אלמונים קרעו אותה ונכנסו פנימה. הבאים אחריהם הניחו, ככל הנראה, שהפארק פתוח ונכנסו מבלי להבין שהם עושים שימוש במקום שטרם נפתח.

"לא אכפת לי מי, אזורים או העירייה, אני לא מפנה אצבע מאשימה – אבל חייב להיות שלט ענק שעליו כתוב שהכניסה אסורה", אמרה ברגינסקי, שמתגוררת בעצמה בשכונה. לטענתה, היא בדקה בעירייה ואין לפארק היתר לפעול כיוון שלא עבר עוד את כל הבדיקות הנדרשות. היא טענה גם כי אין לפארק ביטוח.

"אנשים הורידו את הרשת ויש אפשרות שמבקרים לא מודעים שאין היתר, למרות שהפארק על פניו נראה בנוי ומוכן. איזה אסון נוראי יכול להיגרם פה", אמרה. כעת, כשהפארק כביכול כבר בשימוש למרות שאין ברשות העירייה היתר, הפחים בו גדושים ועולים על גדותיהם ונראה כי לא דואגים לפנותם. "המערכת צריכה להתעורר, לא יכול להיות שאפילו לא ישימו שלט", הבהירה ברגינסקי.

הולכת לטפל בנושא בצורה יסודית. ברגינסקי, צילום: אבי רוקח

למיינט רחובות נודע כי במהלך סוף השבוע האחרון שהה שומר בפארק, שהחל להתווכח עם אנשים שקרעו את הרשת ונכנסו למקום למרות שהוא חזר והדגיש בפניהם שהאזור סגור. כעת הפארק גודר מחדש. מחברת אזורים לא נמסרה תגובה. בעיריית רחובות בחרו שלא להגיב לדברים.