תושב רחובות היכה בחורה שישבה בבר בעיר לאחר שלטענתו היא התיישבה במקומות שנשמרו עבורו. הבחורה לא נלחצה, ולמרות ההערות העדתיות ששלח אליה, הצליחה למנוע ממנו לעזוב את המקום כשחסמה בגופה את פתח הכניסה עד להגעת המשטרה.

צילום המחשה: shutterstock

המקרה אירע מעט לאחר השעה 23:30 בלילה, באחד הפאבים ברחובות. האישה הגיעה לבדה והתיישבה במקומות שאליהם הוביל אותה המארח, מקומות שאותם הזמינה מראש עבורה ועבור חברותיה.

בעת שישבה במקום, הגיע הגבר (55) למקום, התיישב והחל להתווכח עם האישה כי מדובר במקומות שנשמרו עבורו, ודרש ממנה לקום ולמצוא לעצמה מקומות אחרים.

האישה, מצדה, ביקשה ממנו שלא יפנה אליה או ידבר איתה ואמרה לו כי אין בכוונתה לפנות את המקומות, שנשמרו עבורה. בשלב זה החל האיש לקלל אותה בגסות וצעק לעברה: "את תימניה מסריחה, את לא מכירה אותי ולא יודעת מי אני. אני אקרע אותך, אני אחסל אותך".

האישה, שלא התרגשה מהקללות, התעלמה ממנו, דבר שרק הכעיס אותו עוד יותר.

בשלב זה, על פי האישום, סטר האיש בחוזקה על פניה של האישה, נטל את כוס המשקה שבידו ולאחר ששפך עליה את תכולתה הוא גם מעך אותה על פניה. האישה המבוהלת ניסתה להתגונן אך האיש הוסיף וחבט בפניה והפיל אותה על הרצפה.

בשלב זה מיהרה האישה להזמין את המשטרה למקום ובמקביל ראתה את התוקף מנסה לפלס את דרכו החוצה. היא התעשתה ומיהרה לרוץ אחריו ולהדוף אותו ומנעה ממנו לעזוב את המקום. זמן קצר לאחר מכן הגיעה ניידת משטרה והאיש נעצר.

בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה.