צעירה שהגיעה לתחנת המשטרה ברחובות כדי להתלונן על נהג מונית שהסיע אותה, הותקפה על ידי אחד השוטרים בתחנה. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום.

תחנת המשטרה ברחובות | צילום: אביגיל קדם

בתחילת השנה הגיעה הצעירה לתחנת המשטרה יחד עם חברתה, זאת בשל ויכוח עם נהג מונית אודות דמי הנסיעה. במגרש החניה פגשה הצעירה שוטר שהחל לשוחח עימה, וזיהה כי היא שתויה מעט. בשלב מסוים החלה הצעירה לקלל אותו, ולאחר שהזהיר אותה, אחז השוטר בידה וגרר אותה אל תחנת המשטרה, שם המשיכה לצעוק ולקלל את השוטרים.

בשלב זה נכנס לתמונה שוטר המשרת באגף התנועה. הוא תפס את הצעירה בחוזקה וגרר אותה לפתח של תחנת המשטרה. שם אחז בצווארה, הפיל אותה לרצפה, הצמיד את פניה לקרקע וצעק עליה. הצעירה ניסתה להתנגד אך השוטר אחז בידה ונענע אותה בחוזקה, כל זאת מול עיניהם של שאר שוטרי התחנה.

כאשר הצעירה המשיכה לצעוק לעברו, כיוון עליה השוטר אקדח טייזר, אך לא השתמש בו, ובמקום זאת המשיך לדחוף אותה ולבעוט בה. בהמשך שוב דחף אותה לרצפה וכשהיא שרועה על הקרקע המשיך לבעוט בה כמה פעמים.

בתום האירוע האלים נגרמו לצעירה חבלות ופציעות בכמה מקומות בגופה. השוטר שפגע בה לא תיעד את האירוע כמתחייב, ואף לא דיווח על כך לאף אחד ממפקדיו. בעקבות כך הוחלט להגיש נגד השוטר כתב אישום בגין תקיפה סתם.

מהמשטרה נמסר: "המעשים שבהם מואשם הקצין, כפי שהם עולים מכתב האישום שהוגש על ידי מח"ש, אינם עולים בקנה אחד עם המצופה מקצין במשטרת ישראל. עם סיום החקירה בעניינו הוצא הקצין לחופשה כפויה ולאחר קבלת הודעת מח"ש בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום, הוחלט על השעייתו".