השבוע הוגש לבית המשפט השלום ברחובות כתב אישום נגד תושב רחובות בשנות ה-60 לחייו. זאת לאחר שנחשד בשלוש פריצות בחודש האחרון לאותה תחנת מוניות ותיקה במרכז העיר. בפעם השלישית גילה שבמקום הותקנה מצלמת אבטחה, ואז האירוע הסתבך.

צילום המחשה: shutterstock

הפריצה הראשונה התרחשה בסוף אפריל בשעה 05:30. על פי כתב האישום למקום הגיע אדם ששבר את החלום, הפיל מסכי מחשב על הרצפה ונטל מהמקום מודם מחשב.

כמה ימים לאחר מכן, בתחילת חודש מאי, הגיע אותו אדם, לאותה תחנת מוניות. הוא שבר את החלון, השליך מחשבים ומסכי מחשב על הרצפה, לקח ארבעה טלפונים ניידים ומכשיר מודם נוסף, ובכך גרם לנזק של 1850 שקלים.

עוד באותו השבוע חזר האיש שוב. הפעם גילה שבשל שני האירועים הקודמים הותקנה במקום מצלמת אבטחה. מה שככל הנראה עורר את כעסו. הוא נטל חפץ שהיה במקום, זרק על המצלמה וריסק אותה, אך לא הסתפק בכך. לאחר שניסה לפרק מודם ממחשב, שפך נפט וחומרי בעירה ועל פי החשד ניסה להבעיר את המקום, אך הפרעה חיצונית כלשהי גרמה לו כנראה להפסיק ולברוח מהמקום.

כמה ימים לאחר מכן, ולאחר עבודת חקירה של המשטרה, נעצר האיש. בחקירתו במשטרה אמר לשוטרים שהוא מזלזל בקביעת המז"פ כי הייתה לו כוונה לבצע במקום הצתה, לטענתו לא הביא בנזין למקום, ואף הוסיף ואיים שבשל הטענות הללו תישרף תחנת משטרת רחובות על כל יושביה. 

השבוע הוגש נגדו כתב האישום והוא מואשם באיומים, פריצה לבניין שאינו דירה או בית תפילה, היזק לרכוש במזיד וגניבה.